Štukatérství ještě není zapomenuto!

Štukatérství se řadí mezi jedno z nejstarších povolání u nás. Ač už dnes nejsou například dekorační lišty, římsy, rozety, nástěnné a nástropní malby či fabiony zcela běžnou výzdobou moderních interiérů, stále jsou profesionální štukatéři potřební, zejména pak pro restaurování historických objektů. Bohužel se štukatérské firmy v Česku počítají na jednotky.

Svěřte svůj projekt profesionálům

Mezi vyhlášené firmy v České republice patří nepochybně Stuccodecor. Firma s dlouhou historií, která vám zajistí realizaci stropních lišt, originálních dekoračních prvků, štukové výzdoby či nástropních maleb. A výsledek je vždy naprosto dokonalý. Firma Stuccodecor se zabývá nejen realizací daných dekorativních prvků, ale i jejich originální výrobou. Žádné vaše přání či představa proto nejsou nesplnitelné.

Profesionálních štukatérů je jen hrstka

Ať už jste architekt, který hledá partnera pro svůj projekt, nebo koncový zákazník, který chce zkrášlit svůj interiér, můžete se spolehnout na společnost Stuccodecor.

Příliš mnoho profesionální štukatérů v naší zemi není, ale Stuccodecor jsou odborníci na svém místě! Navíc si můžete být vždy jisti, že jsou dané dekorace originální, vše totiž vytváří ručně ve své dílně na míru zákazníkovi.

Related posts

Leave a Comment