Kvalitní domácí zdroj vody

Z průzkumů veřejnosti lze vysledovat, že nejčastěji se v domácnostech pije kohoutková voda. Je to ale skutečně to nejlepší řešení? Samozřejmě se ale jedná o zdravější volbu než pravidelné pití přeslazených limonád. Slyšeli jste už ale o pramenité balené vodě? Ta je s přehledem rozhodně tím nejlepším zdrojem pravidelného pitného režimu pro vaše tělo.

Známá fakta o kohoutkové vodě

Víte, odkud kohoutkovou vodu získáváme? Pochází tzv. povrchových vodních zdrojů (rybníky, řeky, potoky…). To mimo jiné znamená i skutečnosti, že přichází do styku s mnoha nečistotami a bakteriemi. Voda s takovým složením do potrubí samozřejmě nemůže. Prochází tak složitým procesem v úpravnách vod. Tam jí filtrací zbaví nečistot, pevných látek a upravuje si její pH i tvrdost.

Přidává se také chlor, jež zamezuje možnosti šíření nebezpečných nemocí. Jeho nevýhodou ale je, že se ve vodě velmi dlouho drží a tím pádem se může objevit i ve vaší sklenici.

Fakta o balené pramenité vodě

Balená voda je velmi zajímavá alternativa. I samotné barely představují velmi zajímavou alternativu.

Pramenitá voda je tím nejzdravějším způsobem pitného režimu. U kvalitních dodavatelů máte jistotu přírodního původu, čistoty, čerstvosti a vyvážené minerální hodnoty. Má pozitivní vliv na činnost srdce, krevní oběh, nervovou soustavu a ovlivňuje i funkci svalů.

Stáčení do 18,9l barelů má svoje důvody. Jedním je jeho objem, díky kterému vydrží jako zdroj vody velmi dlouho. Barel také šetří životní prostředí. Jelikož je důležité v dnešní době redukovat plasty, jsou barely vratné.

Automaty na vodu jsou skvělým pomocníkem. Barely o objemu 18,9l do nich přesně pasují.  Jediným zmáčknutím můžete mít jak studenou, tak teplou vodu. Díky svému designu se stanou i stylovým domácím doplňkem.

Domácí zdroj kvalitní vody je zkrátka velmi důležitý. Více informací naleznete na https://www.stolnivoda.cz.

Related posts

Leave a Comment