S nábytkem od Mirka vás bydlení bude bavit

Potřebujete zařídit celé bydlení nebo jen nějaké části vašeho bydlení? Neváhejte se obrátit na nábytek Mirek. Najdete zde nábytek z masívu, rustikální nábytek, Provence nábytek nebo třeba designový nábytek.

V ložnici to všechno začíná

Den začínáme i končíme v ložnici. Proto by postel měla být vysoce kvalitní a pro nás rozhodně pohodlná a příjemná. Je to místo, kde si chceme především odpočinout. Nábytek Mirek dává přednost výrobě dřevěných postelí z masivu. Zkušenosti této rodinné firmy přesahují 20 let. Manželské postele z masivu se nechají vyrobit na míru. Dokáží je upravit podle vašich požadavků. Řekněte si, jak mají být vysoké i široké. Vše bude splněno podle vašich přání.

Kouzlo venkova

I do bytu si můžete přinést kousek venkova. Zařiďte si bydlení v selském nábytku či rustikálním stylu. Zajímavé kombinace nabízí francouzský styl Provence nábytku. Tento styl je vyráběn z masivní borovice a v prodeji je ve dvojbarevném provedení, nicméně lze dodat i s patinou nebo s úpravou kartáčováním. Takový dřevěný nábytek můžete mít ale i jen v bílé barvě. Výběr je jen na vás!

Zahrada je také součástí bydlení

I zahrada je místo, kde strávíte celé hodiny. I tady se musíte cítit dobře a pocit spokojenosti si užívat. Rozhlédněte se po zahradních sestavách! Získáte tak nábytek v jednotném stylu, což skvěle vypadá. Většina vás bude jistě řešit údržbu a trvanlivost nábytku. Otázka, jak jsou odolné proti vlhkosti a větru je jistě na místě. Teakový zahradní nábytek nebo Meranti zahradní nábytek je velmi odolný venkovnímu prostředí. V klidu jej můžete mít i desetiletí. Pořiďte si zahradní sety od nábytek Mirek nebo oživte vaši zahradu třeba houpacími sítěmi nebo zahradními houpačkami. Užijte si ty chvíle klidu a rozhlížejte se po vaší zahradě.

Nábytek Mirek je tu pro vás!

Related posts

Leave a Comment