Topné žebříky v naší rodině milujeme

Velmi ráda trávím svůj volný čas v koupelně. Zejména po práci, si každý den vychutnávám bublinkovou koupel, u které mě nesmí nikdo a nic rušit. V ten moment, vypínám jak mobilní telefon, tak i svou mysl a oddávám se pouze a jen, omamné vůni oleje, který si ráda do koupele přidávám. Jednou jsem tak při svém relaxování ve vaně přemýšlela nad tím, jak si místo v koupelně a s ním spojené koupání ve vaně, ještě více zpříjemnit a to zejména v chladných měsících, kdy po opuštění vany prchám z koupelny ke krbu do obývacího pokoje. Přišla jsem tak na skvělý nápad, jakým tento problém vyřešit jednou provždy a tím nápadem se staly topné žebříky, které nejenže skvěle topí, ale navíc se na nich dají výborně sušit nejen ručníky, ale i šaty, které je třeba večer obléci, třeba na ples.  

Topné žebříky k nezaplacení

Topné žebříky, jsou opravdu k nezaplacení. Díky termostatu s časovým vypínačem, navíc nemusíme topit každý den 24 hodin nonstop, nýbrž si můžeme nastavit, kdy přesně bychom si v koupelně přáli zatopit. Kromě jiného tak máme dokonalou kontrolu nad naší spotřebou energie, což oceňuje zejména manžel, který naše výdaje velmi dobře střeží. Já si zase mohu nastavit teplotu tehdy, vím-li, že se budu chtít jít ponořit do své oblíbené bublinkovo-olejové lázně anebo tehdy, přeju-li si rychle usušit něco, co nelze vložit do sušičky. Kromě jiného topný žebřík v naší koupelně vypadá naprosto famózně. Neumím si to již bez něj absolutně vůbec představit.

Stylový a přitom tak funkční

Topné žebříky jsou jedním slovem okouzlující. Kdo se domnívá, že musí vypadat pouze jako nevkusné topení, je na omylu. V současné době lze sehnat velmi atypické vzhledy jednotlivých žebříků, stejně tak, jako velmi designově propracované kusy, které v sobě snoubí praktičnost a neotřelou krásu. Jeden takový naštěstí zdobí i naši koupelnu a já se ho nemohu ani po prvním roce používání, stále zcela nabažit.

Related posts