Jak zvrátit exekuci a efektivně řešit finanční problémy

Počet Čechů v exekuci stoupá, podle posledních čísel je jich už 834 000. Do takovéhoto scénáře může vyústit například včasné nesplácení hypotéky. Jak se bránit a jak podobnou situaci řešit?

K čemu slouží vyplacení exekuce

Alternativu může představovat vyplácení exekucí. O co se jedná? Jde v podstatě o nebankovní půjčku, která vám poskytne potřebné prostředky. V případě exekuce je totiž zapotřebí jednat ihned. Podobným způsobem je možné řešit finanční závazky jak u fyzických, tak i u právnických osob. Řídit se je nutné především výší úroku půjčky a transparentně nastavenými podmínkami. To znamená, že půjčka by neměla obsahovat žádné skryté poplatky.

Teprve v okamžiku, kdy naprosto přesně víte, za jakých okolností se při vyplacení exekuce postupuje, vám  půjčka může být efektivní pomocí. Společnost Quick Finance, s.r.o. zajišťuje podobnou cestu pro osoby podnikající, to znamená právnické osoby a OSVČ.

Proč služby Quick Finance, s.r.o.

Společnost nabízí možnost úvěru s úrokovou mírou 18 % p.a bez jakýchkoli dalších skrytých poplatků. Současně můžete využít systém právní poradny – obchodní zástupci s vámi vyřídí i nezbytnou administrativu a využít lze i pomoc ohledně zastupování při jednání s věřiteli. Svízelnou finanční situaci je totiž nutné především řešit, dlužník by tedy neměl takzvaně strčit hlavu do písku, jinak budou problémy dále narůstat. S úřady i věřiteli je domluva možná, jen musí proběhnout včas.

Vyplacení exekuce je možné ohledně závazků plynoucích například z půjček nebo z již zmiňované hypotéky, kdy se dluh vztahuje na nemovitost. Tu lze i oddlužit.

Oddlužení nemovitosti v podstatě znamená, že vám bude poskytnut úvěr, jímž můžete svou nemovitost vyplatit a nabýt ji tak zpět do osobního vlastnictví. Tento typ služeb patří mezi nejoblíbenější díky tomu, že poskytování úvěru s sebou nepřináší žádné průtahy při jeho schvalování. Protože peníze můžete mít na svém účtu prakticky obratem, je tak možné ještě zvrátit scénář, kdy hrozí prodej nemovitosti v dražbě.

Related posts

Leave a Comment