Znáte horkou novinku firmy Brother – šicí a vyšívací stroj Innov-ís NV2600 ?

Japonská firma Brother pro vás připravila pro první pololetí letošního roku řadu nových šicích strojů, které budou zcela jistě patřit ke špičce pro vyšívání a  technologie Patchwork a Quilting.

Brother

Nyní představíme šicí a vyšívací stroj Brother Innov-ís NV2600, který je již v prodeji.

Velkým  překvapením pro uživatele bude zcela jistě  komunikace stroje přes ovládací LC displej  v češtině. Jedná se o první stroj firmy Brother na našem trhu s ovládáním v češtině můžeme vás ujistit, že i další novinky firmy Brother budou také češtinu obsahovat.

 

A teď k parametrům Innov-ís  NV2600 pracující v režimu šití:

Zaujme velkým a barevným ovládacím LC displej o rozměrech  84,5 x 48 mm s rozlišením 480 x 800 pixelů.

Taktéž velká  pracovní plocha 210 mm, osvětlená dvěma LED diodami, zvýrazňuje robustnost stroje.

Šicí rychlost 850 St./min,  232 předprogramovaných stehů, 5 písmenných fontů , 10 druhů knoflíkových dírek  a extra komfortní navlékací systém  již posunuje stroj na velmi vysokou úroveň oproti konkurenci.

 

Fanynky technologie  patchwork a quilting zcela jistě ocení PIVOT systém, což je automatické přizvednutí patky při změně směru šití, systém AHA – automatická detekce síly šitého materiálu a možnost  šití ozdobných stehů až  do šíře 40 mm.

Z dalších funkcí zaujme zejména automatický odstřih nití, stranový posuv při šití do čtyř směrů, automatické přizpůsobení přítlaku patky dle síly  šitého materiál (ICAPS) a  tvorba vlastních stehů s uložením do paměti .

 

Parametry Innov-ís  NV2600 při režimu vyšívání:

Samozřejmě opět ovládání stroje přes  LC displej v češtině.

Velká vyšívací plocha 260 x 160 mm při rychlosti vyšívání 850 St./min. , hlídání přetrhu horní a spodní nitě sensory a komfortní navlékací systém zjednoduší a zrychlí práci i při vyšívání větších dílů.

Pro ty, kteří  budou vyšívat častěji, je možné dokoupit vyšívací patku s LED ukazatelem pro přesné umístění začátku výšivky.

 

Více zajímavých šicích a vyšívacích strojů naleznete na stránkách firmy Šicí technika Brother: eshop

Related posts