Vyplatí se renovace parket?

Chystáte se na rekonstrukci? Tak v tom případě to vezměte od podlahy. Je to základ a to zvlášť v případě, že máte delší dobu neošetřovanou dřevěnou podlahu. Současná situace nás nutila být doma víc, než bychom si přáli a najednou se na domácnost díváme pečlivějšíma očima. 

Renovace parket se vyplatí

Parkety znamenají kvalitu prověřenou časem. Na rozdíl do moderních povrchů vydrží dlouhé desítky let, ale aby vypadaly stále dobře, potřebují péči. Do renovace parket se určitě vyplatí jednou za delší časové investovat. 

Renovací ušetříte víc peněz než v případě, že byste si pořizovali kompletně novou podlahu. Díky zachování původních parket navíc docílíte lepší izolace tepla i hluku. Takovou službu vám většina moderních podlah neposkytne. Dřevěná podlaha je navíc estetická záležitost a díky renovaci parkety znovu ožijí ve své původní kráse. 

Broušením parket docílíte nového vzhledu 

Zachování architektonického řešení interiéru i svěží vzhled. Takové jsou výsledky broušení parket. Tento typ podlah vydrží opravdu dlouhé desítky let, ale samozřejmě časem dochází k menším poškozením. Škrábance, rýhy, nerovnosti, skvrny. Časem utrpí i barva dřeva. 

V této chvíli je dobré zavolat odborníka z firmy Podlahy Praha, s.r.o., který se o podlahu postará. Díky broušení znovu vynikne původní kresba dřeva. Podlaha bude hladká na dotek a příjemná oku. Navíc díky moření může získat i nový odstín. Dále se dřevěné podlahy lakují či ošetří olejováním, podle přání klienta. 

Podlahy Praha, s.r.o. slibují odborníky v oboru

Pokud máte zájem o renovaci dřevěné podlahy, kontaktujte techniky ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. Přijde k vám odborník a provede zhodnocení a konzultaci. Zhodnotí stav podlahy a navrhne řešení, které bude splňovat vaše představy a finanční možnosti. 

Lidé z Podlahy Praha, s.r.o. mají za sebou letité zkušenosti v oboru a samozřejmostí je využití moderní techniky a těch nejkvalitnějších materiálů. 

Related posts

Leave a Comment