Trávíte v koupelně stále více času? Dobře děláte!

Koupelny a jejich vybavení si mezi lidmi získávají v poslední době stále více pozornosti. Čím to je? Lidé opět přicházejí na zdravotní benefity kvalitní koupele či sprchy. Z koupelen se stává soukromé SPA, kde si lidé mohou dobít baterky a pořádně si odpočinout. 

Moderní koupelna se stará o tělo i duši 

Už odjakživa lidé věděli, jak díky vodě relaxovat a dodávat si energii. Lázně jsou v naší kultuře zakořeněny již tisíce let a nyní se taková luxusní péče dostává i do koupelen. Moderní koupelna spojuje tradici s nejnovějšími technickými inovacemi. Nabídka společnosti Dorint DG Centrum vám ukáže, že koupel může být pečující a osvěžující proces, který vás dokáže povzbudit na celý den, či zklidnit na noc a dopřát klidný spánek.  

Dorint DG Centrum spolupracuje s ověřenými evropskými dodavateli a nabízí svým klientům revoluční koupelnový design spojený s maximálním pohodlím a originalitou. Láká vás si dopřát sprchu formou deště, průzračného energetického přívalu či jako uklidňujícího proudu, který uvolní vaše svaly? I takové originální možnosti moderní koupelny nabízejí. Všechny tyto vymoženosti můžete spatřit v pražském showroomu firmy Doring DG Centrum. 

Luxusní koupelna plní i praktickou funkci

Luxusní koupelna neplní pouze estetickou funkci. Splňuje všechna klientova náročná kritéria. Luxusní koupelna musí být zároveň pohodlná, praktická a funkční pro všechny členy domácnosti. Koupelny od Dorint DG Centrum jsou navrhovány na míru každému klientovi. A to ať se jedná o menší bytovou koupelnu, či prostorově náročnější koupelnu do rodinného domu, hotelu nebo vily. 

Designové radiátory jako stylový doplněk 

Radiátor může být stylový doplněk interiéru, který místo dodá punc originality. Designový radiátor je nejen funkční, ale má i svůj estetický význam podtrhující celý domov. Elegantní topná tělesa mohou být vyrobena v různých tvarech a provedeních podle přání zákazníka. Designové radiátory společnosti Dorint DG Centrum jsou nedílnou součástí nabídky vybavení pro luxusní koupelny.

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny či některých jejích částí, neváhejte se obrátit na odborníka z Doring DG Centra, který vás provede žižkovským showroomem a vysvětlí vám všechny detaily ohledně výrobků, materiálů i produktů. Doring DG Centru zařídí vše od prvotní konzultace až po precizní realizaci vaší koupelny snů.

Related posts

Leave a Comment