Pro výběr nového bydlení v Praze je rozhodující správně zvolená lokalita!

Praha je mnohdy označována jako stát ve státě. Svou velikostí, výčtem pamětihodností i popularitou mezi cizinci naprosto vyčnívá nad ostatní. I díky velkému zájmu je mnohdy velice obtížné sehnat v Praze pořádné bydlení. Pokud nechcete bydlet v paneláku na sídlišti nebo stovky let starém domě s nevalnou kvalitou, budou vás určitě zajímat zejména novostavby.

Avšak není novostavba jako novostavba. Mnohé jsou příliš drahé, ne zrovna kvalitně postavené, nejsou ničím zajímavé, a hlavně se nachází na naprosto nevhodné lokalitě. Přitom volba správné lokality by měla být jednoznačná priorita – kdo by chtěl bydlet v nehezké čtvrti plné betonu, mít za domem dálnici a výhled na posprejované zdi věznice? Nic pak nezmění ani sebekrásnější byt samotný.

Moderní developerské projekty Praha  od renomovaného developera FINEP jsou do detailu promyšlené. Velký důraz je kladen na výběr vhodné lokality. Jednou z nejlepších lokalit pro příjemné bydlení ve spojení s přírodou jsou nové byty v Praze 9. Aktuálně jsou zde nabízeny byty v rámci projektu Prosek Park X, který navazuje na předchozí provedené etapy. Prosek Park se nachází 15 minut od centra města, blízko metra linky C. Společnost FINEP zde již postavila více než 800 bytových jednotek. V těsné blízkosti se nachází OC Letňany, poliklinika, plavecký bazén, či také mnoho příležitostí na vyžití s dětmi.

finep

Prodejem bytů v Praze a výstavbou bytů nových se developer FINEP zabývá již déle jak 20 let a tak má na kontě již velkou řadu oceněných projektů.  Úspěšně dokončil přes čtyři desítky rezidenční projektů, mezi ty nejpopulárnější patří Nová Harfa, Kaskády a Panorama Barrandov, Malý háj či Britská čtvrť. Celkově developer FINEP prodal přes 8 500 bytů, v nichž spokojeně bydlí desetitisíce Čechů i cizinců.

finep

Nabídku již hotových i plánovaných bytů si můžete prohlédnout na www.finep.cz. Třeba zde objevíte své budoucí útočiště, kde spokojeně strávíte desítky let života.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Related posts

Leave a Comment