Projekty bungalovů jsou dnes velmi populární

I malý dům dokáže vyhovět větší rodině. Musí být vhodně koncipován s využitím kvalitního projektu a samozřejmě i precizně vystavěn. Dnes patří bungalovy, tedy domy přízemní, k nejpopulárnějším novostavbám. Mají mnoho benefitů a dobře vyhoví nárokům dnešní doby na komfortní a úsporné bydlení.

Projekty bungalovů od společnosti PROZI

Projekty bungalovů jsou nedílnou součástí činnosti kanceláře PROZI projekt. Ta se zabývá nejen bungalovy, ale i patrovými rodinnými domy, většími vilami, domy bytovými a rekonstrukcemi. Založena byla roku 2001 a od té doby zrealizovala přes 300 různorodých projektů. Zaměřuje se na stavby nízkoenergetické, včetně dřevostaveb, problémem není zrealizovat geologický, hydrogeologický či radonový průzkum pozemku a provést různá zaměření.

Projekty bungalovů s 3D náhledem

Vybírat si můžete z katalogu rodinných domů, typových projektů bungalovů a dalších druhů staveb, ale také si nechat vytvořit projekt zcela na míru. Samozřejmostí je špičkové 3D zobrazení v programu ArchiCAD, díky kterému si zákazník dokáže lépe představit výsledek a provést včas potřebné zásahy.

Projekty bungalovů
Projekty bungalovů

Dům s rozměry podobnými bytu

Přízemní domy zvané bungalovy poskytnou komfort bydlení ve vlastním s tím, že rozměrově se většinou přibližují běžným bytům. Je ale rozdíl bydlet v paneláku a ve vlastním domě se zahradou v klidné čtvrti. Spoustě lidem menší dům postačí a budou vněm naprosto spokojeni. Projekty bungalovů počítají s co největší úsporou místa, ale samozřejmě, můžete si nechat vytvořit bungalov s velkou výměrou.

Výhody bungalovů a projekty bungalovů

Proč jsou dnes na špici především projekty bungalovů? Tento druh rodinného domu skýtá řadu výhod. Pokud zrovna netrváme na podkroví a patrovém řešení domu, může být zcela ideální. Nemusíme stále běhat po schodech, neztrácí se mnoho tepla stoupáním do patra ke střeše, dům je rychle hotov a energeticky úsporný.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

 

Related posts

Leave a Comment