Hledáte nové bydlení v Praze?

Ať už jste místní a pouze hledáte v Praze novostavbu k nastěhování, nebo jste z jiných krajin a v Praze chcete nalézt své nové útočiště, v nabídce moderních bytů od developera Sekyragroup naleznete takové bydlení, které vám bude do posledního detailu vyhovovat.

Nové byty v Praze jsou nedostatkovým zbožím, mnohdy se jedná o projekty mimo matku měst samotnou, případně není ideální jejich konkrétní lokalita. Kdo by chtěl bydlet u dálnice, na rušné ulici nebo v nehezké čtvrti?

Moderní novostavby v Praze od developera Sekyragroup jsou jiné. Aktuálně najdete v nabídce například byty na prodej v Praze 9 – Dolních Počernicích. Tyto byty se nacházejí v unikátní lokalitě, v přímém sousedství velkého golfového hřiště a v budoucnosti možná největšího rekreačního parku celé Prahy. U tohoto úspěšného projektu byla nedávno zahájena druhá etapa výstavby. Největším lákadlem jsou bezesporu velice nízké náklady na vytápění.

sekyra

Avšak toto není jediný projekt, kterým se v současnosti developer zabývá. Pokud nehledáte byt k okamžitému nastěhování, rozhodně vás zaujme některý z dalších rezidenčních plánů. Zámecký dvůr se bude nacházet v Praze 9 – Vinoří, vybrat si v něm budete moci z mnoha různých dispozic, velký důraz bude kladen na zachování klidného prostředí.

sekyra

Rohan City v sobě bude kloubit moderní ekologické bytové domy s výhledem na Pražský hrad, nacházet se bude na Praze 8 – Rohanský ostrov.

sekyra

Obrovskou stavbou bude Smíchov City, kde se z nevábného okolí nádraží stane moderní čtvrť s rezidenčními i komerčními prvky.

sekyra

Vyberte si ověřenou kvalitu a vsaďte na nové bydlení ve spolupráci s developerem Sekyragroup. Jak ukazují dokončené projekty, developer Sekyragroup má již letité zkušenosti s výstavbou moderního bydlení, jeho koncepty mají smysl pro zachování lokality, snaží se být co nejekologičtější, a přitom každý projekt je architektonicky naprosto unikátní. U dalších nových bytů v Praze tomu není a nebude jinak.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř

Kompetence

StyleMag

______________________________________________________________________________

Related posts

Leave a Comment