Velmi zajímavá nabídka bydlení na Praze 4 – Rezidence Hadovitá

Láká vás bydlení v Praze? Hledáte ideální místo pro rodinu? Chcete si užívat všechny výhody velkoměstského života a současně to mít kousek do přírody? Koukněte se na nový počin Metrostav Development a.s. a architektů z renomovaného Arx Studia. Povedla se jim neobyčejná věc – vytvořit bydlení, které se terénem klikatí jako had.

Prestižní lokalita s neobvyklým terénem

Nový projekt, který nese příznačný název Rezidence Hadovitá, byl umístěn na prestižní adresu v Praze 4 Michli. Na začátku ovšem architekti museli vyřešit jeden zapeklitý problém. V lokalitě už je jen málo volných pozemků, kde se dají postavit nové bytové komplexy. Rozhodli se proto pro odvážný krok, a sice postavit domy ve svažitém terénu. Tuto výzvu se podařilo pokořit a architekti dokázali navrhnout 3 moderní bytové domy, které se terénem klikatí podobně jako had. Nové byty v Praze Michli hlavně díky tomu dostávají punc výjimečnosti a lákají hlavně zájemce o kvalitu a nadčasovost.

Výhod mají celou řadu

Jednotlivé byty jsou koncipovány tak, aby nabídly maximální pohodlí a pojaly co nejvíce denního světla. K mání jsou byty od 1+kk až po 4+kk, ke koupi je i několik ateliérů. Rezidenti se budou moci do bytů ihned nastěhovat a užít si jejich minimalistický design. Byty budou vybaveny bílými dveřmi, třívrstvou dřevenou dubovou podlahou a koupelnou v neutrálních tónech. Je to od architektů chytré řešení – každý majitel si díky tomu lehce přizpůsobí byt vlastní představě o dokonalém domově. Pokud se zajímáte o moderní trendy v bydlení, inspirujte se zde.

Okamžitá koupě!

Prestižní adresa a perfektní provedení jsou velká lákadla, o byty v Michli je proto značný zájem. Navíc ceny bytů na Praze 4 nejsou v porovnání s ostatními nijak vysoké. Jestliže vás místo oslovilo, moc dlouho neotálejte.

Related posts

Leave a Comment