Stěhování kanceláří Praha – rychle a spolehlivě

Nevíte si rady s přestěhováním kanceláře? Bojíte se dlouhého narušení chodu firmy? Jak vše provést co nejrychleji a přitom bezpečně?

Naše nabídka kompletních stěhovacích služeb zahrnuje stěhování kanceláří, skladů a firemních provozů. Působíme nejen v Praze a Středočeském kraji ale po celé České republice a také na Slovensku a dále v Evropě. Náš vozový park obsahuje nejmodernější vybavení od kladkostrojů a zvedáků až po auto s rukou nebo jeřáb. Jsme tak schopni přestěhovat téměř cokoliv i do větších výšek.

Stěhování těžkých břemen

Stěhování kanceláří Praha se zabývá také stěhováním a odvozem těžkých předmětů jako jsou trezory, klimatizace, stroje nebo servery. Jsme vybaveni na stěhování předmětů všech velikostí, tvarů i hmotností. Nebojíme se pracovat ani v těžko přístupných nebo prašných místech. V takových situacích si však raději objednejte prohlídku naším technikem.

Kdy stěhujeme

Stěhování provádíme v jakýkoliv den a dokonce i v noci. Stěhování kanceláře tak lze naplánovat přes noc i během svátku nebo víkendu pro co nejmenší narušení chodu organizace. Při volbě stěhování na klíč pak lze dokonce celé stěhování provést bez vaší osobní přítomnosti. Vše si domluvíme a připravíme předem a naši stálí a kvalifikovaní pracovníci vše provedou naprosto spolehlivě a diskrétně.

Pár rad pro stěhování

Stěhování proběhne co nejplynuleji, pokud si připravíte přesný seznam všech věcí, které je třeba stěhovat. Můžeme tak co nejpřesněji odhadnout cenu stěhování a lépe kontrolovat celý proces. V den stěhování je pak vhodné mít zajištěný funkční výtah, nákladní nebo alespoň osobní, a dostatek prostoru pro nakládku i vykládku. Tady je třeba počítat s větším stěhovacím vozem.

Naše přednosti

Proč si zvolit právě naši nabídku? Jaké výhody nabízíme? Naší předností je zejména velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou, moderní vozový park, kvalifikovaní zaměstnanci, důraz na nejnovější trendy, bezplatná cenová nabídka a prohlídka technikem, nulové příplatky za práci ve svátek a o víkendech, obalový materiál zdarma a kilometry po Praze opět zdarma.

Stále si nejste jisti naší nabídkou? Máte specifické požadavky nebo náročná břemena pro přestěhování? Nevíte si rady? Kontaktujte nás a zeptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme a navrhneme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Related posts

Leave a Comment