Kancelářský nábytek pro útulnou kancelář

Když už člověk musí v kanceláři trávit spoustu času, měl by to v ní mít aspoň útulné. Pokud právě teď řešíte kancelářské stoly, například rohové psací stoly, dbejte na jejich optimální výšku i velikost. Většinou nestačí mít stůl pouze pro počítač. Mít vše po ruce, znamená mít vhodný kancelářský stůl s dostatečným pracovním prostorem. Záleží také na tom, zda vaším pracovním nástrojem je notebook, nebo stolní počítač. V případě notebooku si určitě vystačíte s menším kancelářským stolem. Důležitým kancelářským nábytkem je také kancelářská židle. Když si uvědomíte, že na ní budete sedět několik hodin každý den, měla by to být opravdu kvalitní kancelářská židle. Kancelářské židle musí být primárně pohodlné, zároveň však musí tělu poskytovat dobrou oporu. Ideální jsou kancelářské židle s možností polohování, s područkami a prodyšnou zadní částí.

Nejprodávanější zdravotnické skříně

Nejen kancelářský nábytek, tedy kancelářské stoly, kancelářské židle a kancelářské skříně patří k nábytku, který je třeba velmi pečlivě vybírat. I kategorie zdravotnického nábytku si zaslouží velkou pozornost. Ať už jde o zdravotnické stoly, jednací stoly, zdravotnické skříně, židle a křesla, sedací soupravy a křesla. Mezi nejprodávanější zdravotnické skříně patří Medic 4:

  • jednodveřová policová skříň nízká,
  • rozměry 400 x 770 x410 mm,
  • 1 police, 1 dveře,
  • korpusy skříně tloušťky 18 mm,
  • hrana ABS,
  • policová skříň na soklu,
  • provedení zdravotnické skříně: buk, třešeň, bílá, UNI barva, nebo kombinace.

Záleží na vás, pro kterou barevnou variantu se rozhodnete.

Školní nábytek – radost pohledět

Když se řekne školní nábytek, dříve narození si představí klasické školní lavice nebo odřené a počmárané stolky a židle. To už dnes naštěstí není ve většině případů pravda. A pak, ve školách nepotkáte jen žáky a studenty, kteří potřebují na něčem sedět a na něčem psát a malovat. Škola, to jsou také nástěnky a vitríny, stolky pod počítače, katedry, nábytek do školní jídelny a také jakýsi nábyteček pro předškolní zařízení. Acinterier.cz má ve své nabídce parádní školní nábytek.

Related posts