Renovace schodů nezaručí jen krásu, ale i bezpečnost

Máte doma nějaký ten rok schody a už to není, co to bývalo? Schody ztratily na atraktivitě, jsou poškozené, popraskané nebo prošlapané? V tuto chvíli už schody ztrácejí nejen na kráse, ale hlavně na bezpečnosti. Na poškozených schodech hrozí riziko úrazu a renovace je v tuto chvíli řešením. 

Renovace schodů jim vrací původní funkčnost 

Pokud jsou schody odřené, poškozené, prošlapané a vy se na nich necítíte bezpečně, není důvod si hned pořizovat nové. Firma Podlahy Praha s.r.o. se jich mnoho let věnuje renovaci schodů a vaše schody bude umět opravit. Renovace schodů se nejčastěji provádí jejich zbroušením, pak následuje oprava nášlapů, schodnic a případné doplnění odštípnutých kousků dřeva. Uvolněné zábradlí se ukotví a obrousí. Na závěr je nanesena ochranná vrstva kvalitního laku. 

Renovace prodlouží schodům životnost a zajistí jejich další bezpečné použití. Pokud o ní uvažujete, neváhejte oslovit odborníky z firmy Podlahy Praha s.r.o., kteří a vámi přijedou bezplatně situaci zkonzultovat a vyslechnou si vaše přání. Vypracují pro vás i nezávaznou nabídku cenové kalkulace a doporučí vhodný rozsah renovačních prací. 

Nezapomeňte na renovaci podlahy 

A když začít rekonstrukci, tak proč ne rovnou od podlahy. Zvlášť pokud máte parkety, které stejně jako schody, potřebují také péči. Parkety vydrží téměř navždy, ale jednou za delší čas také potřebují péči. Ta se týká hlavně odstranění škrábanců, rýh po stěhování nábytku, zašlapané špíny a zbytků původních úprav podlahy. Když nepomůže běžná péče a prostředky, je čas zavolat na renovaci parket zavolat odborníka. 

Broušení parket odstraní nedokonalosti 

Na broušení parket jsou podlaháři z firmy Podlahy Praha s.r.o. experti. Mají speciální techniku, která zbrousí pouhý 1 mm podlahy, ale změny jsou viditelné ihned. Broušením se odstraní všechny povrchové nedokonalosti a mořením a následným ošetřením podlaha vynikne. Objeví se původní kresba na dřevě a odstín bude jasnější. Podlaha se stane jemnější na dotek a příjemnější pro oko.

Related posts

One Thought to “Renovace schodů nezaručí jen krásu, ale i bezpečnost”

  1. nerezový dřezový kohoutek z nerezové oceli

    Ukazuje se, že to, co jsem zatím hledal, je v tomto článku, jsem velmi rád, že na tomto blogu najdete několik článků, mám zájem o výše uvedenou větu, podle mého názoru velmi budování názorů, proč? protože jste to napsali v jazyce, který je snadno srozumitelný .. Toto je opravdu zajímavý blog

Leave a Comment