Spolehněte se na nože Olfa při řezání lina i sádrokartonu

Tu a tam je třeba v domácnosti něco uřezat, jednou za čas pak budete možná realizovat dokonce rekonstrukci či pokládat novou podlahovou krytinu. Vyplatí se mít po ruce tu správnou výbavu a především pak pracovní nářadí a nástroje. Tak například nože Olfa patří ke skutečné špičce, kterou si oblíbili jak profesionální řemeslníci, tak také majitelé domácností. Nářadí Olfa se vyznačuje vysokou bezpečností, přesností a ergonomií, takže práce s ním bude snadná. My se ale pozastavme u řezacích nožů Olfa, které mohou sloužit pro různé práce.

Řezání koberců

Pokládka nového koberce se může klidně proměnit v děs a noční můru, která vás bude ještě dlouho pronásledovat. Takovým nepříjemnostem a bezesným nocím se naštěstí můžete vyhnout s noži na koberce Olfa. Ty se mohou pochlubit skvělými vlastnostmi, kdy nejvíce zřejmě vyniká jejich ostrost a ergonomie. Nůž na koberec je navíc vysoce přesný, čili umožní i detailní dořezy.

Řezání lina

Nože na lino se těm na koberce do určité míry podobají, ale dalo by se o nich říct, že umožní dělat ještě menší detaily. Je to dáno materiálem linolea, který je velmi dobře tvárný a celistvý, ovšem také má svůj stupeň houževnatosti. Nůž na lino bude v domácnosti zcela jistě výhrou, zvláště pak, pokud máte tuto krytinu ve většině nebo ve všech místnostech.

Řezání polystyrenu

Polystyren je materiálem s těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi a dosud nebyl vynalezen jiný materiál, který by ho nahradil zvláště při zateplování domů. Najde si ale využití také v jiných oblastech. Nože na polystyren značky Olfa pro vás budou zárukou kvality a hlavně jsou natolik ostré, že se s nimi nebude polystyren třepit a nebudou odlétávat kousky.

Řezání sádrokartonu

Dokonce ani silný sádrokarton nemusí být pro kvalitní nože Olfa problém. Nože na sádrokarton dokážou skutečné divy nejen díky vysoké ostrosti a odolnosti čepele, ale také díky pevné a ergonomické konstrukci. I při takto náročné práci se můžete spolehnout na bezpečnost nářadí Olfa, což konec konců platí pro všechny jejich pracovní produkty.

Related posts

Leave a Comment