Kvalitní štukatéři – To je Stuccodecor

Vše začalo nenápadně, jako životní vášeň, koníček a sen. A stejně jako každý jiný příběh, má i tento svůj nelehký začátek, cestu vzhůru a šťastný konec. Pojďte s námi poznat společnost Stuccodecor, jednu z mála českých firem, která se úspěšně již několik let zabývá uměleckým štukatérstvím a dalšími tradičními technikami.

Stuccodecor – Mistři štukatéři

Stuccodecor je aktuálně jedna z mála firem, která se zabývá uměleckým štukatérstvím či tradičními technikami výzdoby interiérů. Jen těžko byste hledali jim podobnou. Umělecké řemeslo ovládají jako republikoví mistři štukatéři. Dokáží vytvořit jakékoliv dekorativní prvky, počínaje rozetami a římsami, konče fabiony a ozdobnými lištami. Přitom začátek této společnosti nebyl vůbec jednoduchý. Toto řemeslo totiž postupně z našich zemích mizí, a tak bylo velmi složité nacházet správné techniky a technologie.

Staré techniky vrací Stuccodecor k životu

Naštěstí odborníci ze společnosti Stuccodecor dokázali některé historické postupy oživit a znovu je začít používat. Spojili své síly také s moderními technologiemi, které jim řadu úkonů dokáží usnadnit a vám přinést ještě lepší výsledky. Vy si tak můžete nechat ozdobit interiér přesně podle svých představ a dle svých přání. Ať už jsou jakékoliv.

Restaurování historických objektů

Ovšem kromě dekorace moderních interiérů spadá do portfolia služeb firmy Stuccodecor samozřejmě i restaurování historických budov a objektů přesně dle dochovaných artefaktů. Žádný projekt pro ně není příliš velký nebo příliš malý! Všechny jsou důležité, a to i ten váš! Svěřte proto svůj sen profesionálům. Na štukatéry ze Stuccodecor se můžete spolehnout.

Related posts

Leave a Comment