Stylové schody přímo do vašeho domu

Mnoho z nás někdy museli řešit výběr schodů a schodiště. Pokud je to i vaše myšlenka, kterou nyní teď máte v hlavě, pak je tu pro vás drevo-shop. Dřevěné schodnice vám leccos usnadní. Vyrazte na prohlídku nabídky dřevo-shopem a sami si vyberte, co je vám přesně šité na míru.

Dáte přednost dubu nebo buku?

Možnosti od drevo-shopu jsou široké. Zvolíte spíše bukové schodnice či dubové schodnice? Jsou vyráběny z kvalitního materiálu a ten se nechá naprosto vysoušet. Schodišťový stupeň buk je vyroben z bukové spárovky, dub pak zase z dubové spárovky. Jejich síla dosahuje 4 cm. Výhodou je nepřítomnost jakýchkoli vysprávek a suků a třída kvality je AA – AB. Povrch schodnic je oboustranně broušený. Klidně začněte rovnou s lakováním. Schodnice mají ofrézovanou čelní hranu.

Zařiďte si vše dle vlastních představ

Je vaším stylem francouzský bílý styl? Nebo naopak přírodní barva dřeva? Obě možnosti jsou tady pro vás. Vyberte si bílou přírodní barvu, lehce nebo více pařenou, nebo zkuste zvolit rustikál či cink. Schodnice buk a schodnice dub od dřevo-shopu vám splní vaše sny.

Dodávány jsou v různých délkách, délka může dosahovat těchto rozměrů, od 20 cm do 400 cm, šíře pak se pohybuje v celkových rozměrech od 20 cm do 100 cm.

Doplňte svůj domov

Ke každému schodu si pořiďte nějakou zábranu, aby se vám něco nestalo. Slaďte si barevně zábradlí i madla. Drevo-shop má co nabídnout. Dále si zvolte stupnice, podstupnice, bočnice a hlavní sloupky. Schodišťový stupeň dřevěný si dokonce můžete nechat povrchově upravit pomocí kvalitního laku.

Dodání bez problémů

Dřevěné schodnice jsou zabaleny do fólie a způsoby dopravy je v několika možnostech. Ani kamionová doprava není překážkou, dřevo-shop nabízí také vlastní dopravu. Další variantou, kterou můžete zvolit, je osobní odběr na pobočce.

Related posts

Leave a Comment