Jak snížit náklady na vytápění?

Letošní zima je mimořádně třeskutá a mnoho lidí jistě polévá studený pot při představě, jaké budou letos náklady na vytápění. Dobře si totiž uvědomují, že jejich peněženky čeká pořádný průvan! Co si však počít, když nechcete zmrznout? Řada domácností dnes nedá dopustit na infratopení PION!

Infratopení zahřeje celou místnost

Topná tělesa PION jsou založena na principu infračerveného záření. Bylo zjištěno, že se jedná o nejúčinnější způsob, jak lze přeměňovat energii na teplo. Infratopení totiž umí zahřát stěny, podlahu, objekty i osoby v místnosti! Rozdíl teplot mezi podlahou a stropem je navíc velmi nízký.

Blahodárné účinky na lidský organismus

Ve chvíli, kdy budete vytápět vaši domácnost infratopením PION nepoklesnou jen vaše náklady na vytápění, ale uděláte současně i něco pro své zdraví! Infračervené paprsky totiž příznivě působí na lidský organismus, když přispívají ke stimulaci metabolismu, napomáhají detoxikačním účinkům těla a posilují imunitní systém. Infratopení si díky jeho blahodárným vlastnostem pochvalují astmatici, alergici i revmatici.

Přednosti infratopení

Obáváte se, že vám infratopení značně zmenší váš životní prostor v již tak malé místnosti? Tyto obavy jsou naprosto zbytečné, protože infratopení PION je vyráběno takovým způsobem, aby je bylo možné zavěsit na strop. Další předností je možnost napojení těchto těles na internet i ovládání pomocí SMS. Z toho je zřejmé, že se v okamžiku nákupu tohoto infratopení pořídíte opravdový vynález 21. století! Na nějaké starosti s údržbou můžete rovněž zapomenout.

Pětiletá záruční lhůta

Topná tělesa PION se můžou pochlubit pětiletou záruční lhůtou. Vybírat je možné ze čtyř úrovní výkonu a dvou základních barevných provedení. S těmito topnými tělesy rozhodně vedle nesáhnete a vaše peněženka vám na konci zimy náležitě poděkuje!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Related posts

Leave a Comment