I nálepky na zeď mohou zvelebit váš domov

Jak si zvelebit svůj domov? Jak udělat sobě i svému domovu radost? Přeci novou bytovou dekorací. Takovou, která pokud možno nebude zabírat žádné místo a nepřidá vám práci například při pravidelném uklízení. Nesmí to prostě být „pracholap“. Jak takový doplněk do bytu vůbec vypadá? Je vůbec reálný?

Ano je 🙂 Máme pro vás tip, který vám vykouzlí úsměv na tváří. A bude to dělat dennodenně. Stačí se podívat na zeď a hned budete mít lepší náladu. Proč zrovna na stěnu? Protože celou dobu mluvíme o nálepkách na zeď.

Nálepky i k vám domů?

Možná si budete ťukat na hlavu, že žádné papírové hrůzy s pestrobarevnými motivy domů nechcete. Chcete mít doma decentní klid, vyvážený interiér a minimalistickou výzdobu.

Naštěstí už existují moderní typy, které jsou jednobarevné a čistě vyříznuté z velké vinylové PVC fólie. Díky silné fólii vydrží na stěně i mnoho let. A bez jakéhokoliv stárnutí.

Bez poškození zdí!

A světe div se, tak při sundávání samolepky ze stěny nepoškodíte podkladové zdivo/barvu. Speciální lepidlo na rubové stěně zabezpečí to, že dekoraci budete moci jednoduše slepit dolů. A vyměnit ji například za nový motiv.

Jak ale vybrat vhodný motiv?

V základu je důležité vybrat místnost, kde chcete motiv nalepit. Obývací pokoj, ložnice, koupelna (ano i sem se díky „plastovému“ základu hodí), kuchyně… Je to je na vás. Ale do každé místnosti se hodí jiné motivy. Například do obýváku bychom vám doporučili živější motivy – třeba zvířátek.

Nejzajímavější motivy jsou bezesporu:

zebry, ryby, koně, kočky, a psi.

Samozřejmě existují nálepky i s designy pand, motýlů, medvědů, tygrů a všech možných i nemožných zvířátek. Snad každé, na které si vzpomenete, už má svůj protějšek na samolepicí dekoraci. Stačí si jen vybrat tu správnou.

Kde se inspirovat s nákupem?

Na výběr zvířecích nálepek se můžete mrknout na server Nalepky-na-zed.krasnesamolepky.cz, který sdružuje ty nejlepší motivy, které můžete na internetu koupit. Z více jak 1 300 motivů si vybere opravdu každý.

Po výběru motiv je vhodné vybrat i nejlepší velikost. Je rozdíl mít menší dekoraci o velikosti 60×82 cm nebo 120×64 cm. Takže i velikost je klíčová – asi jako ve všech aspektech našeho života.

Barvičky, které si vyberete…

Nakonec si vyberte vhodnou barevnost. U zvířat je dobrým tipem se držet jejich přirozené barevnosti. Zebry jistě nebudou vypadat dobře v zelené barvě, ale třeba v bílé či černé. Se stejnou logikou můžete vybírat barevnost pro další motivy.

Pomohl vám dnešní článek s orientací ve velikém světě nástěných dekorací? Jak vy byste vybírali nový bytový doplněk? Napište nám do komentářů své zkušenosti.

Related posts

Leave a Comment