Schodnice od Dřevo-shopu jsou tu pro vás

Řešíte problém s patrem? Jaké schody si vybrat? Co je moderní a praktické? Co se snadno udržuje, a přitom dlouho hezky vypadá? Na trhu najdete obrovské množství variant. Dřevěné schodnice jsou správným řešením do patra právě vašeho domku. Vyberte si přesně to, co hledáte u dřevo-shopu.

Splňte si svůj sen

Od Dřevo-shopu můžete volit z velkého množství dřeva. Cena v porovnání s kvalitním materiálem je velmi příznivá.

Nejčastěji zákazníci vybírají bukové schodnice nebo dubové schodnice. Schodišťový stupeň buk a další typy jsou vyrobeny z velmi dobře vysušené bukové nebo dubové spárovky, její síla dosahuje 4 cm. Vzhled dřeva je bez vysprávek a suků. Třídu kvality představuje AA – AB. Povrch schodnic je oboustranně broušený, což vám umožňuje okamžité lakování. Schodnice mají ofrézovanou čelní hranu.

Barevné možnosti

Řešíte, jakou barevnou variantu si dáte do domu? Je vaší předností přírodní bílá, lehce nebo více pařená, nebo naopak rustikál? Další možnost dodání je ve variante cink.

Schodnice jsou dodávány v různých délkách podle použitého materiálu. Délka se pohybuje od 20 cm do 400 cm, šířka pak od 20 cm do 100 cm.

Ohraničte vaše schody

Pro vlastní ochranu i pro ochranu vašich blízkých je součástí všech schodišť zábradlí. Ke schodnicím dub i ke schodnicím buk si vyberte barevné ladění podle vašeho přání. Dodejte si madla, stupnice, podstupnice, bočnice i hlavní sloupky podle vašeho přání. Na základě domluvy si můžete nechat udělat povrchovou úpravu schodnic kvalitním lakem.

Dodání je hračka

Vůbec se nemusíte bát způsobu dodávky, je několik možností. O dřevěné schodnice je dobře postaráno, jsou zabaleny do fólie. Dřevo-shop nabízí také vlastní dopravu. Další variantou je osobní odběr na pobočce. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Pokud potřebujete větší množství, pak si zvolte kamionovou dopravu. Není to překážka.

Related posts

Leave a Comment