Rada nad zlato – upřednostněte LED svítidla

V běžném životě stále řešíme spoustu důležitých úkolů a situací, a tak na osvětlení našich domovů často myslíme pouze okrajově. Nejčastěji až v okamžiku, kdy je třeba vyměnit starou žárovku za novou. Pokud řešíte chytrou domácnost, ve které můžete nastavit objem a intenzitu světla, rozhodně upřednostněte LED žárovky. Vždyť už LED 6 W vám zajistí větší osvětlení než standardní 50 W žárovka. Pokud se tedy konečně rozhoupete k tomu, že u vás doma nahradíte všechna světla LED svítidly, budete velmi příjemně překvapeni výrazným snížením účtu za elektřinu. Týká se to samozřejmě i provozů, které používají LED zářivky, LED reflektory, LED průmyslové osvětlení a podobně.

LED technologie všude okolo nás

Možná patříte k lidem, pro které jsou energeticky úsporné LED panely nebo třeba LED nouzová osvětlení stále ještě nerozpoznanou záhadou. Ale věřte, že mít doma například LED lustr určitě za trochu větší pořizovací náklady stojí.

Dnes už nachází LED technologie uplatnění prakticky ve všech oblastech:

  • LED osvětlení obytných a kancelářských prostor (LED pracovní světla);
  • LED veřejné osvětlení, ulic, silnic, chodníků, příjezdových cest (LED nouzové osvětlení), pasáží;
  • LED osvětlení fasád, oken, vodních světů (bazény, fontány), světelných reklam …;
  • LED dopravní světelná signalizace (semafory a další řízení silničního provozu …);
  • LED osvětlení na vozidlech a podobně.

LED technologie – technologie současnosti i budoucnosti

Díky rozvoji a pokroku nabízejí LED technologie (LED panely, LED zářivky, LED reflektory, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení) rostoucí uplatnění v oblasti osvětlení prakticky ve všech oblastech lidské činnosti. Široké možnosti, pokud jde o kvalitu barev, nastavení jasu, intenzity světla …, učinily LEDky použitelné i v místech s nejvyššími nároky na světlo, jako jsou například operační sály, fotografická a televizní studia.

Related posts

Leave a Comment