Proč zůstat dnes v posteli? Dáme vám nespočet důvodů!

Každý zná ten pocit nechuti vstávat, když ráno zazvoní budík! Dejte si dnes volno a prožijte den v posteli! Připravili jsme vám seznam důvodů, proč byste měli ve svém pelíšku zůstat!

Prodloužit si víkend alespoň o jeden den! Vyměňte pracovní pondělí za odpočinek a relaxaci. Následující důvody můžete použít jako omluvu pro svou lenost!

Nákup nového ložního prádla

Pořídili jste si flanelové povlečení v akci a přes noc jste si nestačili užít toho báječného pohodlí? Věnujte celý den poznávání vlastností nového povlečení! Je flanelové ložní prádlo prodyšné, nemuchlavé a savé? Pár hodin navíc ve vašem pelíšku vám umožní zjistit všechny klady nového ložního prádla.

Jste v depresi

Na každého jednou stav zoufalství a smutku přijde. Nemá smysl v takové náladě chodit ven a přetvařovat se. Zachumlejte se do peřin a svou špatnou náladu prospěte.

Venku je zima, vítr, déšť

Proč zbytečně mrznout a moknout, když mohou vaše povinnosti počkat na druhý den, kdy se počasí jistě umoudří.

Jste unavení

Ani nové prostěradlo Jersey, ani osm hodin spánku nepomohly k načerpání potřebné energie. Nemá smysl vylézat z postele a chodit do práce, když nebude váš výkon 100%.

Chřipka

Onemocněli jste? Ani se nepokoušejte z vyhřáté postele vylézt! Chřipku je nutno pořádně vypotit a to se vám jinde než ve svém pelíšku nepodaří! Navíc přece nechcete své kolegy a nadřízené ohrozit nákazou!

Rozešli jste se

Rozchod patří mezi těžká životní období. Překonejte nejhorší stavy bolesti, smutku i vzteku tam, kde vás nikdo nebude soudit, doma a v posteli.

Seznámili jste se

Potkali jste někoho nového? Skvěle si rozumíte a je čas posunout novou známost dál? První milování je důvod, proč zůstat v posteli!

Podlehli jste seriálům

Stáhli jste si novou sérii oblíbeného seriálu a ještě jste neviděli všechny díly? Proč to nechávat až na večer, když v posteli je to tak pohodlné a povinnosti až tak ‘’nehoří’’?

Related posts