Výhody přelivových bazénu

Přelivové bazény jsou velice moderní záležitostí s nádechem luxusu. Přitom mohou být i relativně cenově dostupné – tedy pokud si správně vyberete dodavatele a budete mít přehled ve výhodách a nevýhodách jednotlivých modelů. Co to vlastně přelivové bazény jsou, jak se instalují, jak dlouho trvá jejich sestavení a čím se liší od ostatních typů bazénů?

Konstrukce a hlavní klady přelivových bazénů

Přelivový bazén konstrukčně vychází z klasických samonosných vanových bazénů. Oproti nim má ale odvodovou hranu, která zachycením přelité vody přispívá ke sběru nečistot na hladině. Přelivové bazény jsou nejen hezké na pohled, ale i velice praktické. Výhody přelivových bazénů je možné shrnout následovně:

  • Mohou být navrženy s využitím atypických křivek
  • Hladina vody sahá až po okraj bazénu
  • Nedochází k ulpívání nečistot na stěnách bazénu
  • Nevytváří se nebezpečné vlny
  • Nabízí moderní, luxusní design
  • Snadné čištění vody
  • Zakomponování elektronických prvků

Přelivové bazény jsou moderní a efektní

Pomocí efektního LED osvětlení, které je možné zapustit do stěn přelivového bazénu, můžete navodit luxusní atmosféru soukromých lázní. Díky tomu, že si můžete nechat udělat přelivový bazén na míru, nemusíte držet svoji představivost na uzdě a současně můžete plně využít dispozic vaší zahrady nebo jiného prostoru, do něhož necháte bazén zasadit. Přelivové bazény totiž nejsou omezeny standardními tvary, ale je možné předem připravit libovolný projekt. Nejobvykleji se ovšem můžete setkat s přelivovými bazény ve tvaru obdélníku nebo oválu.

Kdo vám přelivový bazén vyrobí?

Přelivové bazény jsou moderní, ale jejich vystavění může být poměrně komplikované. Velice důležitá je totiž precizní kompletace stavby. Obraťte se proto na společnost Albixon, která patří k předním českým dodavatelům bazénových řešení a doplňků. Díky spolupráci s odborníky získáte bazén, který vám bude díky použití špičkových materiálů a bezchybné konstrukci sloužit řadu let.

přelivový bazén

Related posts