Proč si pořídit výdejník na vodu?

Výdejník na vodu je v první řadě úžasně komplexním pomocníkem. V dnešní éře zdravého životního stylu tak nesmírně aktuálním. Základem spolehlivého organismu je totiž samozřejmě kvalitní a pravidelný pitný režim. A mít nablízku zdroj plný kvalitních tekutin je zkrátka skvělé. Výrobci se navíc konečně začali zaměřovat i na jejich design, který spoustu lidí tak odrazoval. Nyní jsou v nabídce elegantní zpracování, které budou v domácnosti působit jako stylový doplněk.

výdejníky na vodu

Vybrat si můžete ze dvou variant. A to nejen podle druhu ale také zdroje vody. Výdejník na barely, který můžete osadit libovolnou balenou vodou a výdejník na vodovodní řad, který bude čerpat kohoutkovou vodu z vodovodu. Každý z těchto druhů se hodí do jiných prostor, a je důležité pečlivě vybírat.

Výdejník na barelovou vodu

Výdejník na barely se obecně hodí do menších prostorů. Odpadá u nich také nutnost filtrace vody. Odkupujete-li barelovou vodu od věrohodného dodavatele, voda zkrátka bude vždy čistá. Můžete ji také tepelně upravovat. A to chladit a ohřívat. Pro náročnější uživatele jsou připraveny také tzv. sodobary. Ty vám během okamžiku připraví tolik oblíbenou sodovku.

Výdejníky na barely se vyrábí i v elegantních stolních provedeních. Své místo si proto najdou skutečně kdekoli.

Výdejníky POU na vodovodní řad

O něco složitější řešení. Tyto výdejníky se musí totiž připojit přímo na vodovod. Hodí se proto především do větších prostorů. A to i těch veřejných. Nutná je zde také filtrace vody. A proč? Kohoutková voda totiž pochází z povrchových vodních zdrojů. To znamená rybníky, potoky a řeky. Na první pohled jasné, že nejde o nejčistší řešení.  POU výdejníky jsou z toho důvodu často již ze základu filtry vybaveny. Pokud ne, každý model má v sobě prostor pro jejich dodatečnou instalaci.

Samozřejmostí je možnost úpravy vody – studená, teplý, sodovka (u některých modelů).

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Related posts

Leave a Comment