Proč si pořídit maloformátovou plechovou střešní krytinu?

Slyšeli jste někdy o maloformátové střešní krytině? Poznejte její hlavní přednosti, které tato střešní krytina nabízí v porovnání s velkoformátovými plechovými krytinami, ale i pálenými či betonovými střešními taškami. Kvalitní maloformátovou střešní krytinu vyrábí společnost EVERTILE, která je na českém trhu již přes 20 let. A její lehké střešní krytiny zdobí střechy po celém světě.

Tradiční vzhled

Častou chybnou představou řady lidí bývá, že lehká plechová střešní krytina je nevzhledně vypadající plech, který na střeše nepůsobí vůbec dobře. Opak je však pravdou. Maloformátová plechová střešní krytina dokáže věrně napodobit jakoukoli střešní krytinu, jelikož disponuje širokou škálou barev, provedení a tvarů. Vzhled klasických pálených a betonových tašek evokují kvalitní plechové střešní tašky s kamenným granulátem. Maloformátová střešní krytina dokáže napodobit i břidlicové krytiny a dřevěné došky.

Neomezené množství výhod

Hlavní výhodou maloformátové střešní krytiny je její nízká hmotnost, která nezatěžuje krov. Tuto střešní krytinu tak lze využít i na rekonstrukci střechy bez nutnosti výměny krovu. Tento typ krytiny lze využít i na střechy s nízkou sklonitostí a vysoce členité střechy. Oproti velkoformátovým střešním krytinám se maloformatová krytina vyznačuje běžnou hlučností a při pokládce 5x nižším odpadem. Dalším rozdílem je možnost lepšího kotvení, které umožňuje lepší ochranu proti uvolnění při extrémnějším počasí.

Originální doplňky a příslušenství

V sortimentu společnosti EVERTILE nechybí ani originální doplňky a příslušenství, které zajistí správnou funkci a perfektní vzhled celé střechy. V nabídce, tak můžete nalézt hřebenáče, závětrné lišty, střešní vikýř, nerezové hřebíky atd. Nahrazování originálních prvků se nedoporučuje, jelikož dochází k narušení celistvého vzhledu a životnosti střechy.

Vsaďte i vy na kvalitní maloformátovou střešní krytinu od společnosti EVERTILE.

Related posts

Leave a Comment