Příroda, klid a rušná Praha na dosah ruky? To je Malešický háj

Na současnou nabídku pražských bytů lze pohlížet z různých úhlů. Velikost bytového fondu úzce souvisí s požadavky člověka, který o bydlení v metropoli usiluje. Čím jsou menší, tím větší je nabídka. Mnohem složitější to mají s hledáním ideálního bydlení lidé s vyššími nebo specifickými nároky.

Zdaleka nejmenší podíl mají nové byty v klidných, ale přesto dobře občansky vybavených lokalitách. Čas od času se přesto v nabídce právě takový projekt objeví, pak se po bytových jednotkách velmi rychle zapráší. Stalo se tak i v případě Malešického háje. Nabídka atraktivních bytů prořídla a nyní v ní zbývá několik posledních.

Pokud jste vždy snili o domově s lesem za zády, měli byste si pospíšit. Byty v pražských Malešicích jsou skvělou volbou pro každého, kdo kromě vysokého standardu bydlení požaduje také soukromí a spoustu zeleně. Český developer Metrostav Development projektem oslovil především rodiny s dětmi a zájemce o bydlení, kteří si uvědomují důležitost harmonického prostředí.

Harmonie minimalismu, kvality a přírodních materiálů

Rezidenční projekt Malešický háj do určité míry vybočuje ze zajetých kolejí. Na celkovém konceptu je znát snaha o vytvoření unikátního místa, které se vyznačuje pohodovou a bezpečnou atmosférou. Osobité bytové domy v minimalistickém stylu zdobí přírodní materiály a budoucí rezidenty potěší promyšlenými dispozicemi a spoustou příjemných detailů. Za zmínku stojí i limitovaný počet nejvíce pěti podlaží. Díky tomu bytovka nijak nenarušuje malešické genius loci, a naopak se tváří, jako kdyby zde stála od nepaměti. Řeč je samozřejmě o vizualizacích – projekt je nyní ve fázi výstavby a bude dokončen až koncem letošního roku.

V rámci Malešického háje jsou dostupné už jen některé byty Praha 10. Z původní nabídky o 107 jednotkách jich je nyní k dispozici posledních pár. Přečtěte si o nich více na stránkách projektu malesickyhaj.cz a udělejte životní rozhodnutí.

Related posts

Leave a Comment