Pevná jako ocel – skupina ALLCONS

Skupina ALLCONS, kterou tvoří společnosti ALLCONS Industry s.r.o. a ALLCONS Machinery s.r.o., nabízí unikátní kombinaci služeb pro projektování a realizaci ocelových konstrukcí. Pokud hledáte silného a zkušeného partnera pro uskutečnění Vašich stavebních představ s ocelí v čele, jsme tu právě pro Vás!

Proč právě ALLCONS

Historie projekce ocelových konstrukcí pod hlavičkou ALLCONS čítá již téměř čtvrt století, což sebou nese záruku v podobě zkušeností s navrhováním ocelových konstrukcí nejen v České republice, ale po celém světě. Základ společností je tvořen odborníky v oboru, kteří jsou schopni vytvořit program typových projektů, ale také řešení šitá přímo na míru požadavkům zákazníka. Veškerou dokumentaci k projektům odevzdáváme v (na trhu raritních) dohodnutých termínech a v požadované vysoké kvalitě provedení. Hlavními centry přerodu Vašich snů ve skutečné ocelové konstrukce jsou  Praha a Brno, kde máme pobočky a kde jste tímto srdečně vítáni.

Detailní rozpis nabízených služeb

V portfoliu služeb skupiny ALLCONS naleznete veškeré zázemí pro Vaše projekty. Společnost ALLCONS Industry s.r.o. se zaměřuje na projekční inženýrskou činnost pro každý stupeň návrhu ocelových konstrukcí od studie proveditelnosti, přes projekty pro stavební povolení a provedení stavby, až ke zpracování konstrukčních výkresů nebo dokumentace skutečného provedení stavby. Samozřejmostí je pak možnost odborné konzultace ať už plánujete ocelovou střešní konstrukci pro Vaši garáž nebo velkorozponové typické či atypické ocelové konstrukce.

Pro výstavbu ocelové konstrukce je Vám k dispozici společnost ALLCONS Machinery s.r.o. Jsme schopni Vám umožnit převedení konstrukce z formy papírového nákresu do reálné stavby počínaje zajištěním výroby a výrobních kapacit, přes dopravu až po montáž ocelových konstrukcí. Zároveň Vám naši proškolení zaměstnanci provedou odborné kontroly výstupů výroby. V zájmu ochrany Vašich investic také zajišťujeme autorský dozor a dozor investora stavby. V neposlední řadě jsme schopni Vám ocenit projekt výstavby a výroby ocelových konstrukcí a pomocí prvků optimalizace nabídnout řešení s minimem nákladů.

Related posts