Poznejte bydlení v komfortním stylu

Zařídit si bydlení tak, aby se vám žilo v domě či bytě dobře, není vůbec jednoduché. Obzvlášť když si pořídíte nový byt nebo dům, musíte vše pečlivě naplánovat. Jakou zvolit barvu dveří, podlah a stěn? Jaký vybrat nábytek a pro které doplňky se rozhodnout? Naštěstí dnes se vám nabízí tolik sympatických možností, že každoročně můžete svůj interiér obměňovat, pokud k tomu máte dostatečný rozpočet. Pojďte se podívat, jak co nejlépe zařídit svůj nový byt či dům, aby vám dělal radost nejen na jaře, ale i po zbytek roku.

Jak si jarně zařídit svůj byt

U bytu vždy záleží na konkrétní dispozici. Jinak budete zařizovat 1+kk a jinak prostorný byt o čtyřech či pěti obytných místnostech. V prvním případě musíte myslet především na praktičnost. Byt do jarní nálady skvěle naladí například pěkný nový ubrus s květinovým vzorem či povlečení na postel v obdobném stylu. Také můžete vsadit na jednoduché světlé odstíny, které se neokoukají a dodají na prostornosti. Nezapomeňte ani na stylové dekorační polštářky nebo deky, kterými se můžete i prakticky přikrýt během chladnějších jarních večerů.

Inspirace pro dům a zahradu

Nesmí chybět ani inspirace pro dům a zahradu. Aby se vám v rodinném domku dobře bydlelo, vsaďte spíše na minimalismus. Dům je mnohem náročnější na úklid než malý byt. Musíte totiž myslet nejen na úklid interiéru, ale i na terasu, zahradu nebo třeba garáž. V takovém případě se vyplatí vlastnit co nejméně věcí, na které běžně sedá prach a které pak vyžadují vaši pozornost. Doporučujeme tedy zahájit sezónu jarním úklidem, na který se vybavíte několika praktickými pomocníky, jako je dostatečně výkonný vysavač či multifunkční parní čistič. S vyladěním do jarních odstínů vám pak pomůže vhodně vybraný bytový textil. Informace o zařízení domu, bytu či zahrady naleznete přehledně na webu bytdumzahrada.cz, kde na vás čeká nekonečné množství inspirace.

Related posts