Peníze dělají člověka

Pokud chce žít člověk jako člověk, pokud nechce jen z ústraní jako méněcenný přihlížet, jak se ostatním dobře vede, potřebuje mít peníze. Protože toho, kdo je na tom finančně skvěle, dobře nebo aspoň obstojně, jeho okolí akceptuje, zatímco toho, kdo má hluboko do kapsy, nikoliv.

Jenže ne každý má to štěstí, že si vydělává tolik, aby uspokojil všechny své potřeby. Případně si může sice přicházet i na slušné peníze, jenže pak ho osud postaví před nějakou těžkou životní zkoušku a rázem může být zle.

A co v takové chvíli?

V takové chvíli nejednou pomůže jedině nějaká půjčka, s jejíž pomocí se uhradí vše nezbytné a přečkají se tak krušné časy, než se vše zase vrátí do normálu.

Jenže žádat o půjčku není nejednou nic snadného. Každý z potenciálních věřitelů si klade určité požadavky, jež musí být splněny, aby byl ochoten žadateli peníze svěřit. A kdo z lidí, kteří mají závažné finanční problémy, se může pochlubit dostatečně vysokými příjmy nebo dobře vypadajícím daňovým přiznáním, že? Kdo takový má registry dlužníků bez poskvrnky, komu nehrozí exekuce ani jiné problémy? Málokdo.

A ti, kdo mají problémy a přesto touží půjčku získat, tak zpravidla moudře sázejí na pomoc jménem americká hypotéka bez dokládání příjmů. U té totiž její nebankovní poskytovatel nic ze zmíněného stůj co stůj nepožaduje. Tomu stačí k plné spokojenosti i to, že dá zájemce do zástavy vhodnou nemovitost a že má příjmy dostatečné k uhrazení splátek.

A to nejsou ani zdaleka jediné přednosti této hypotéky. Výhodami je tu třeba i to, že

  1. se žádá v podobě vyplnění formuláře na webu poskytovatele,
  2. o půjčce je rozhodnuto již do čtyřiadvaceti hodin,
  3. nic se neplatí předem,
  4. ve smlouvě se neskrývají žádné záludnosti,
  5. vše se obejde bez zbytečné byrokracie,
  6. člověk získá až 70 % odhadní ceny své nemovitosti,
  7. splácet se dá rok stejně jako třicet let,
  8. vše lze vrátit kdykoliv předem a bez sankcí,
  9. a tak dále.

A těžko by hledal lepší nabídku někdo, komu vlastně nejspíše nikdo jiný ani půjčit nechce.

Related posts

Leave a Comment