Osvěžovače vzduchu Spring Air

Osvěžovač vzduchu se může stát velmi vítaným pomocníkem ve vaší domácnosti, který vás ušetří spousty nepříjemných okamžiků. Patentovaný osvěžovač vzduchu Spring Air reprezentuje nejvyšší možnou kvalitu a takové vlastnosti, jimiž se nemůže chlubit žádný konkurenční výrobek na trhu.

 

Osvěžovač vzduchu
Osvěžovač vzduchu

Intenzivní vůně po celou dobu používání

Jeden sprej, který obsahuje 250 ml vůně, dokáže provonět až 75 m čtverečních a, dle způsobu dávkování, vydržet až 5 měsíců. V tomto ohledu nemá Spring Air na trhu konkurenci. Vůně se do ovzduší rozpíná z elektronického automatického dávkovače, který se vyznačuje moderním designem. Mimo své nesporně kvalitní funkční vlastnosti tak bude plnit i estetickou funkci. Je nabízen v různých barevných kombinacích, jako je zlatá, černá, chromová či bílá barva. Obrovskou výhodu oproti ostatním osvěžovačům vzduchu má Spring Air v intenzitě vůně v průběhu dávkování. Každá z přibližně 3100 dávek, které jsou v dávkovači k dispozici, voní stejně intenzivně. Díky přítomnosti tří druhů plynu tak nedochází k ochabování vůně v posledních desítkách či stovkách dávek.

 

Dvojí funkce osvěžovače

Složení osvěžovače vzduchu Spring Air je vysoce kvalitní. 12,6 % tvoří esenciální oleje, které jsou základem pro výslednou vůni, 20 % pak připadá na tzv. patentované molekuly. Ty hrají hlavní roli v eliminaci nepříjemných zápachů. Zápachy jsou totiž molekulami pohlcovány a nemohou se tak mísit se samotnou vůní. Celý osvěžovač vzduchu tak plní dvojí funkci. Zároveň absorbuje nepříjemné pachy a nezávisle na nich vypouští do svého okolí příjemnou vůni.

Osvěžovač
Osvěžovač vzduchu Spring Air

 

Závany slavných značek

Pokud budete v přítomnosti osvěžovače cítit závany vůní slavných značek, nemusíte se mýlit. Kolekce vůni Spring Air totiž obsahuje podobné ingredience, jako světoznámé vůně. Jako příklad uveďme Secret od Dioru, White Orchid od Calvin Klein, Relac od D&G či Berberries od Burberry.

spring air

 

Elektronický dávkovač obsahuje 22 přednastavených vůni. Pokud žádná z nich nebude vyhovovat vašim představám, máte možnost vlastního naprogramování vůni. Pro jednoduchou ovladatelnost je dávkovač opatřen LCD displej, na němž jde mimo intenzity a podoby vůně nastavit i doba fungování dávkovače. Lze přesně určit od kdy do kdy bude pracovat. Naopak, ve chvílích, kdy není zapotřebí, je možné nastavit jeho vypnutí, čímž se pochopitelně šetří vůně. Celé zařízení funguje na 2 tužkové baterie.

 

 

 

Related posts