Osušky plážové nesmí chybět v naší výbavě k moři

Letos jedeme poprvé k moři s našimi dětmi, u nichž jsme usoudili, že jsou na cestu k moři již zcela připraveni. Čeká mě tak opravdu pestré balení zavazadel, které si bereme s sebou. Kromě hraček a celé hromady DVD s pohádkami do auta, nesmím zapomenout ani na potřeby, které se nám budou hodit u samotného moře. Jelikož ale naše děti žádnou plážovou výbavu nemají, rozhodla jsem se jim pořídit plavky, brýle do vody, boty do vody a samozřejmě osušky. Plážové radovánky tak s touto výbavou mohou začít.

Osušky plážové s krásnými motivy

Jelikož máme dceru a syna, pořídila jsem každému samozřejmě rozdílnou osušku. Z počátku jsem si nemohla vůbec vybrat, jelikož se mi líbili, naprosto všechny osušky. Plážové osušky s plameňákem a želvou pro syna, ovšem vyhrály na plné čáře. Tyto dva přenádherné motivy mne ihned zaujaly a tak jsem neváhala s jejich koupí. Dcera byla s plameňáků nadšená a dokonce chtěla osušku začít používat ještě před naší cestou k moři, což jsem ji musela dlouze rozmlouvat. Tyto velké plážové osušky jsou ovšem opravdu tak příjemné na dotek, že se Nelince vůbec nedivím, že se do jedné z nich chce osušit po večerním koupání. Jenže, jak již jsem zmínila, tyto plážové osušky se ke slovu dostanou až na samotné dovolené.

Příjemný materiál a skvělá cena

Při samotném výběru plážové osušky pro mne byl prioritní materiál, že kterého jsou samotné osušky plážové vyrobeny. Česaná dlouhovlákná bavlna mne tedy přesvědčila. Díky ní jsou totiž tyto plážové osušky tak moc příjemné na dotek. Kromě jiného jsou i ultra savé, což rovněž velmi kvituji, jelikož zejména děti nechtějí sušením po koupání ztratit příliš moc času a ihned se chtějí hrnout za další aktivitou, tudíž je nemusím nikterak dlouhou sušením trápit a i přesto jsou naprosto sušší. Po našem návratu od moře, tak své využití naleznou i na našich koupalištích či bazénech, které s dětmi navštívíme.

Related posts

Leave a Comment