Obraz jako stylový doplněk domácnosti

Přemýšlíte, jak si ozvláštnit, nebo dovybavit interiér bytu, aby se váš byt prozářil a ozvláštnil? Vyzkoušejte nějaký moderní obraz na zeď, který si sami navrhnete a my vám jej zhotovíme. Společnost ,,Colorika“ se zabývá výrobou a prodejem obrazů do moderního interiéru. Náš klient si jednoduše nakonfiguruje svůj dokonalý obraz, zvolí si z nabídky barevnou kompozici, celkový rozměr obrazu a variantu rozložení a na nás už je jeho zhotovení a následné dodání přímo do domu. Všechny naše zakázky jsou pojištěny a pečlivě zabaleny tak, aby nedocházelo při jejich přepravě k poškození. Objednejte si u nás moderní obrazy do bytu, nebo fotografie na stěnu a nechejte se okouzlit jejich kvalitou.

Precizní ruční práce

Moderní obrazy na stěnu od nás jsou všechny ručně opracované, na kvalitním masivním dřevěném rámu a bez vyblednutí barev vydrží ve vašem bytě bezmála 50 let. Naši mistři, zabývající se výrobou finálního moderního obrazu do bytu kladou veškerý důraz především na jednotlivé detaily a snaží se své dílo dovést k naprosté dokonalosti. Vyrobíme vám obrazy do obývacího pokoje, ale i do jiných místností. Přesvědčte se sami o našich kvalitách a využijte naše prvotřídní služby! Vyberte si z nabídky oblíbených návrhů například obraz mola, obraz pampelišky, obraz kamenů, anebo obraz levandule. Moderní obrazy udělají z vašeho obývacího pokoje místo, kam se budete vždy rádi vracet.

Práce hodná mistra

Na trhu působíme již řadu let a snažíme se svým klientům vyhotovit taková díla, na jaká můžeme být patřičně hrdi. Získáváme si stále novou a novou klientelu. Naši zákazníci jsou pro nás vždy na prvním místě a tomu se snažíme podřídit celou naši práci. Všechny námi vyrobené obrazy na zeď jsou naprostým unikátem. Velice oblíbené jsou třeba obrazy z bambusu. Při pořízení si dvou obrazů máte jedinečnou šanci získat slevu 8%, a jestliže se rozhodnete pořídit si tři a více obrazů najednou, máme pro vás slevu až 16% na všechny obrazy. Staňte se návrhářem moderního obrazu, sami si rozhodněte, jak bude vypadat a nechejte se příjemně překvapit naší jedinečnou zručností!

Related posts

Leave a Comment