3 tipy, jak zajistit zázemí pro vaši venkovní akci

Co se hodí zařídit, než budete pořádat akci, jako je venkovní svatba či slavnost? Podívejte se na 3 základní tipy, které zaručí úspěch i vaší venkovní akci!

1) Když prší i svítí slunce

Počasí v České republice je dosti vrtkavé, proto se může stát, že místo slibovaného slunce vaši akci zalije déšť. Když se na to včas připravíte, rozhodně vás nic nezaskočí! Půjčovna párty stanů Praha už zachránila úspěch mnohých akcí pořádaných venku. V létě vás stan ochrání před pálícím sluncem, déšť nebude představovat žádný problém. Samozřejmostí je možnost objednání kompletního servisu, kdy vám stany dovezou a namontují, a po skončení akce zase vše odvezou.

2) Místo k sezení

Aby se na jakékoliv akci lidé cítili pohodlně, je nutné včas zajistit dostatečný počet míst k sezení. Pro venkovní akce jsou nejlepším řešením takzvané pivní sety, což jsou rozkladatelné soupravy z pevného materiálu, ke kterým může usednout najednou až 8 osob. Pronajmutí pivních setů vám zajistí dostatečný počet rozkládacích setů stolu a dvou laviček z odolných materiálů – jedná se o kombinaci kovu a dřeva. Úspěch akce zaručen!

3) Něco k snědku

Lidé se jdou na venkovní akci bavit, ale také najíst. Kdy jindy si dát něco nezdravého a tučného k snědku, než právě na venkovní slavnosti? Abyste si zajistili úspěch u všech zúčastněných, rezervujte si včas i pronájem grilu. Ani v tomto případě se nemusíte o nic starat – po domluvě vám bude zapůjčen přívěsný vozík, kterým si svůj gril odvezete kam budete potřebovat. A co palivo? I o to je postaráno!

Díky těmto tipům bude vaše venkovní akce úspěšná bez ohledu na počasí a množství lidí. Rezervujte si potřebné vybavení včas, a předejděte tak nepříjemné situaci, kdy se na vás z důvodu omezené kapacity nedostane.

Related posts

Leave a Comment