Nežehlivé povlečení ocení nejen muži, ale i ženy

Taky máte pocit, že u žehlení povlečení přicházíte o své mládí? A víte, že na trhu existuje takové, které žehlení nevyžaduje? Prozradíme vám, který materiál ložního prádla můžete vyndat z pračky, usušit a rovnou navléknout na peřinu.

Nežehlivé povlečení alias Mako jersey

Bavlněné Mako jersey ložní prádlo vám zaručí, že se v posteli budete cítit opravdu jako v bavlnce.
100% egyptská bavlna je měkká na omak, absorbuje vlhkost a zároveň je prodyšná. V zimě vás spolehlivě zahřeje a v létě naopak příjemně ochladí. Ale hlavně, s tímto povlečením nebudete muset na žehličku ani sáhnout. Díky svému složení se totiž řadí k nežehlivému povlečení a po usušení ho můžete ihned povléknout.

Jemnost, která se nazývá Mako satén

Bavlněný Mako satén vás okouzlí díky svému hebkému a lesklému vzhledu natolik, že se budete cítit, jako v pravém hedvábí. Díky svému výjimečnému materiálu toto povlečení nežmolkovatí, má dlouhou životnost, neelektrizuje, nestudí ani neklouže. Povlečení z Mako saténu má výborné termoregulační schopnosti, takže se vám bude dobře spát v létě i v zimě. A navíc díky speciální povrchové úpravě „pro snadné žehlení“ vám narovnání zmačkaného prádla bude trvat jen chvilku.

Damašková krása

Damašek je hustá bavlnářská tkanina se specifickým vzhledem. Materiál je pevný a tkanina jemná a lesklá. Bavlněný Mako brokát damašek drží barvy i po mnoha vypráních, a proto povlečení vypadá stále jako nové. Navíc na tomto ložním prádle je speciální povrchová úprava, která vám ulehčí žehlení, a tudíž ušetří i čas.

TIP: Chcete se vyhnout žehlení úplně? Nastavte na pračce vhodný program. Někteří výrobci mají variantu „snadné žehlení”. Pokud tento program nemáte, upravte prací cyklus na menší otáčky a během věšení na šňůru dávejte povlečení naruby.

Zapomeňte na hodinové žehlení. Vyberte si takové ložní prádlo, které žehlení nevyžaduje. Pořiďte si luxusní povlečení od expertů na spánek ze společnosti Stella Ateliers.

Related posts

Leave a Comment