Proč využít čištění ozonem

Trápí váš domov zatuchlý zápach, plísně, bakterie, viry a trpíte na nejrůznější alergie nebo snad astma? Hodně z těchto problémů se vyskytuje téměř v každé domácnost. Tyto problémy však není radno podceňovat. Například plísně mohou vážně ovlivnit naše zdraví. Jedním ze způsobů, jak pořádně desinfikovat interiér, ale zároveň odstranit zatuchlý zápach, je čištění ozonem.

Ozonové čištění vhodné pro každého

Zatuchlý vzduch, plísně i bakterie jsou nebezpečné pro všechny z nás. Mezi nejvíce ohrožené však patří děti s kojenci, osoby se slabou imunitou, starší osoby, těhotné ženy a osoby s alergií či astmatem. Obyčejné větrání vás zápachu, který se za celou dobu nastřádal nejen ve stěnách, ale i kobercích, čalounění či posteli, nezachrání. Pokud chcete opravdu desinfikovaný a zdravotně nezávadný vzduch, je vhodné použit čištění ozonem.

Ozon vyčistí vzduch i zbaví zápachu

Ozon je přírodní čistič, který neutralizuje všechny nežádoucí pachy (zatuchlý zápach, pach z cigaret, kouře, spálených míst, ale i z mazlíčků). Mimo to vzduch i čistí, takže se zbavíte všech nežádoucích virů a bakterií, které by vám mohly způsobovat nemalé zdravotní potíže. A to se vyplatí. Ideální je pravidelné čištění hlavně v domácnostech s astmatiky či alergiky. Nemusíte mít strach z toho, že by byl ozon škodlivý. Po použití se rozkládá na obyčejný vzduch.

Co všechno ozon vyčistí?

  • Odstraní bakterie a viry ve vašich domovech po povodních i požárech.
  • Odstraní plísně poté, co jsou místnosti odvlhčeny.
  • Desinfikuje místnosti, kde se nachází nemocní.
  • Ničí bakterie, viry a plísně uvnitř našich domovů.
  • Poradí si s vytrvalým zápachem uvnitř našich kuchyní.

 

Related posts

Leave a Comment