Montování nábytkového kování

Nábytkové kování není jen o vybírání toho nejlepšího, ale také o následné montáži. Ta musí být provedena správně a pevně, aby kování skutečně udrželo celou tíhu, kterou musí unést. Obávat se toho ale nemusíte. Není to tak těžké, jak se na první pohled může zdát.

Nábytkové kování vyžaduje pečlivou montáž

Aby mohlo být nábytkové kování správně namontováno, je potřeba mít po ruce všechny potřebné pomůcky a nástroje. Šrouby a matky bývají součástí balení, ale kladivo, šroubovák anebo vrtačku si musíte nachystat sami. Pokud si nevíte rady, vždy postupujte podle návodu, kde máte dopodrobna uvedeno, co všechno budete potřebovat. Postupovat přesně a pečlivě je obzvláště důležité, protože nesprávně namontované kování by vám moc služby neudělalo – spíše naopak.

Digitální nástroj pro montáž kování Blum

Nábytkové kování Blum patří mezi ty nejkvalitnější kování nabízené na trhu vůbec. A pokud i vy tuto značku zvolíte, můžete si oddychnout, protože starosti s montáží vám značně usnadní. Pokud budete chtít namontovat závěsy, výklopy, výsuvy, ale i další typy kování, montážní aplikace Easy Assembly pro smartphony a tablety představuje výbornou pomůcku v případě dotazů týkajících se montáže a seřízení nábytkového kování Blum. 

Skládací výklop Aventos HF také nebude žádný problém

Skládací výklop Aventos HF je systém kování pro vysokou i středně velkou horní skříňku – nejčastěji se využívá pro skříňky v kuchyních. Pokud si zdarma nainstalujete do svého mobilního telefonu nebo tabletu aplikaci Easy Assembly, ani skládací výklop pro vás při montáži nebude žádnou překážkou. 

Díky aplikaci budete mít přehledně k dispozici montážní návody na všechny druhy nábytkového kování. Tahle šikovná interaktivní aplikace vám dokonce názorně ukáže naprosto přesnou pozici pro vrtání a nastavení kování. Díky tomu nemáte při montáži co zkazit a kvalitní výsledek bude zaručen.

 Videofilmy k montáži naleznete kromě aplikace také na internetu – názorně vám přiblíží všechny pracovní úkony i všechny možnosti nastavení. 

Related posts

Leave a Comment