Město nebo vesnice, byt nebo dům? Už nemusíte dělat kompromisy

Máte rádi ruch města i relax v přírodě? Chtěli byste vlastní zahradu, ale děsí vás stavba domu? Existuje ideální řešení – rodinný dům v Praze, o jehož stavbu se za vás postará developer.

Při stavbě domu neřešíte jen barvu fasády a rozložení místností. V každé místnosti musíte vyřešit rozmístění zásuvek, počet radiátorů i oken. Vybíráte každou kliku, vypínač i kohoutek v koupelně. Výsledkem je pak samozřejmě dům, který máte vyladěný přesně podle svých představ do nejmenšího detailu.

Pravdou ale je, že ne každý má čas a chuť se do stavby domu pouštět. Stavba totiž vyžaduje řadu odborníků, které musíte nejen sehnat, ale hlavně také koordinovat a hlídat. Často se pak stává, že se stavba domu protáhne nebo výrazně prodraží.

svet-zeny_cz_finep_cz_01

Rodinné domy jsou v Praze nedostatkové zboží

Pokud jste hledali domy na prodej v Praze, patrně jste u těch ve starší zástavbě narazili na 4 problémy:

  • 1. Není jich mnoho.
  • 2. Jsou drahé.
  • 3. Jsou v okrajových částech Prahy, odkud je špatná dostupnost do centra.
  • 4. Často vyžadují opravy nebo investice do toho, aby vypadaly podle vašich představ.

Co s tím? Podívejte se na dokončené developerské projekty společnosti Finep a vyberte si z nabídky rodinných domů v Praze 10 – Štěrboholech nebo Praze 5 – Stodůlkách.

svet-zeny_cz_finep_cz_02

Praha 5 nebo 10 a vlastní dům? Je to možné

Nové rodinné domy odpovídají aktuálním trendům v architektuře i designu, leží v lukrativních lokalitách a získáte na ně 3letou záruku. Ke každé nemovitosti patří zahrada a garáž nebo parkovací místo před domem.

Můžete vybírat z domů 4+kk nebo 5+kk stojících na různě velkých pozicích, ale neměli byste otálet. O rodinné domy na prodej je v Praze velký zájem, ve Štěrboholech jich zbývá jen 10 a ve Stodůlkách dokonce jen 6.

Není bydlení v domě přeci jen nic pro vás, ale Praha vás láká? Prohlédněte si byty na prodej.

Related posts