Ložního povlečení není nikdy dost. Jeho široký výběr lze přirovnat k nabídce zmrzliny u zmrzlinového stánku

Tak kterou příchuť zmrzliny si dáte pro osvěžení v horkém letním dni? Malinovou, pistáciovou, citrónovou? Podobnému výběru lze přirovnat také výběr povlečení. Vzhledem k tomu, že sad ložního povlečení není nikdy dost, můžete si dopřát komfort každého z nich. Máte chuť zahřát se v mikroplyšovém povlečení, ulehnout pod peřinu povlečenou saténovým povlečením? Vyberete si krepové povlečení, bavlnu, 3D povlečení, zámecké povlečení? Zkrátka a dobře je výběr povlečení větší, než byste předpokládali. 

Je škoda nezkoušet nové věci…

Pokaždé jiné povlečení, pokaždé jiný pocit ze spánku a noci. Ač můžete preferovat například klasické bavlněné povlečení, neznamená to, že každé vaše povlečení musí být ze 100% bavlny. Občas můžete udělat výjimku a povléct vaše lůžkoviny do hebkého mikroplyše. Stejně pokud preferujete jednobarevné povlečení neznamená to, že 3D povlečení s motivem se vám zamlouvat nebude. Široká škála barev, materiálového provedení a motivů vás bude bavit. 

Pro výjimečné chvíle se vyplatí mít v prádelníku luxusní sady povlečení. Doporučujeme saténové povlečení nebo zámecké povlečení v kombinaci saténu a bavlny. 

Čím více povlečení, tím déle vám každé z nich vydrží

Vzhledem k časté frekvenci výměny povlečení se více sad povlečení u vás doma určitě neztratí. Jak často by se měly peřiny převlékat do nového povlečení? Doporučuje se každý týden, maximálně co dva týdny. Díky více sadám nemusíte povlečení prát bezprostředně potom, co ho vyměníte, protože vám jednoduše nebude chybět. Při více sadách a jejich střídání také zajistíte delší životnost povlečení. Nižší frekvence praní, žehlení a používání ji logicky prodlouží. 

Povlečení není nikdy dost. Řekněte si o další sadu třeba k vašim narozeninám. Vybírejte naše české povlečení. Užijte si noc i každou chvilku ve vaší posteli.

Related posts

Leave a Comment