Zahradní stan

Pokud rádi trávíte svůj volný čas na zahradě a vychutnáváte si chvíle s přáteli nebo rodinou ve stínu, ideální je pro vás zahradní stan. V tomto článku se dozvíte, proč jsou zahradní stany tak skvělé, jaké mají výhody a co byste měli brát v úvahu při jejich koupi a zřizování.

Zahradní stan – výhody na první pohled

Mnoho lidí používá zahradní stany jako místo k pobytu ve své zahradě. Stany s moderní a praktickou nůžkovou konstrukcí rozložíte na požadovaném místě. Jakmile budete chtít změnit umístění stanu, jednoduše jej přesunete. Manipulace se stany je zcela jednoduchá. Konstrukce stanu sestává z ocelových nebo hliníkových dílů které tvoří jeden propojený celek.

Pevné střešní výztuhy zajišťují optimální upevnění a napnutí střešní plachty a tím je umocněna celková stabilita stanu. Díky klice, která je umístěna uprostřed konstrukce se stan snadno napnout a roztáhne. Tento promyšlený mechanismus ulehčí práci při rozložení stanu a zkrátí tak dobu rozložení oproti stanem které mají střešní systémy bez klikového mechanismu.

Plachtoviny připevníte ke konstrukci pomocí suchých zipů a fixačních patentů, což je otázkou několika desítek vteřin. Můžete si vybrat mezi stany s otevřenými nebo uzavřenými stěnami. Základní balení obsahuje střechu a tři plné stěny, které jsou individuálně snímatelné. Tak si můžete vytvořit v závislosti na počasí otevřenou nebo uzavřenou variantu.

Stan vás ochrání před sluncem a deštěm – nejen vás, ale i váš zahradní nábytek. Na zahradě budete mít stinné místo, zvláště když je extrémně horko a svítí silné slunce. Pokud se rozhodnete stan uzavřít, zabráníte pomocí bočních stěn větru a dešti. Připevněte stěny po obvodu střechy stanu abyste si mohli posedět bez obav i za mírně nepříjemného počasí. Pro všechny modely stanů existují odpovídající čtvrté stěny jejichž prostřednictvím stan kompletně uzavřete. Vítr, déšť a silné sluneční paprsky tak nemají žádnou šanci. Nepromokavost plachtovin je naprostou samozřejmostí.

Stany jsou dostupné v 8 barvách v rozměrech od 2x2m až do 4x8m. Zahradní stany vás zvou k pohodlnému sezení a relaxaci.

Při koupi se zaměřte na poskytnutí záruky a také zda firma poskytuje náhradní díly. V neposlední řadě pomohou reference zákazníků, kteří si již stánek zakoupili.

Related posts

Leave a Comment