Let vrtulníkem představuje revoluci v oblasti soukromé dopravy

Potřebujete být v přesný čas na stanoveném místě a někdy se vám stane, že sledujete zoufale v koloně ručičky na svých hodinkách, které neúprosně odměřují minuty zbývající do začátku smluvené schůzky? Máte už dost problémů, která vám podobná zpoždění způsobují? V takovém případě je na čase se zamyslet a využít veškerých možností, jež moderní doba nabízí. Ideálním řešením se může stát aerotaxi!

Soukromý let vrtulníkem je uskutečněn na základě přesné cenové kalkulace

Čtyřmístný vrtulník Robinson R44 Raven II je zárukou toho, že soukromý let vrtulníkem přinese cestujícímu nejen spolehlivou přepravu bez jakýchkoli zdržení, ale jedná se i o mimořádný zážitek. Vrtulník je připraven k operativnímu použití na libovolnou vzdálenost, když po kontaktování a oznámení termínu letu je pro klienta vypracována kalkulace ceny. Platí pravidlo, že cena letu vrtulníkem je odvislá od počtu minut strávených na palubě.

Vrtulník Robinson R44 Raven II je zárukou bezpečí a spolehlivosti

Domovským letištěm aerotaxi je pražské letiště Letňany, odkud jsou zákazníci dopravováni na různá místa v Čechách i v Evropě. Nejen milovníci letectví ocení, že adrenalinový let vrtulníkem se odehrává ve stroji Robinson R44 Raven II, jenž se pyšní takřka nulovou poruchovostí. Do vzduchu si tak mohou bez obav troufnout i lidé, kteří jinak nemají k létání úplně kladný vztah.

Aerotaxi nezná kolony ani objížďky

Soukromý let vrtulníkem má i tu nepopiratelnou výhodu, že se zákazník může vydat na cestu v podstatě odkudkoli. Podmínkou pro to, aby mohl vrtulník přistát volně v terénu je jen souhlas majitele daného pozemku. Každý, kdo se pohybuje na českých silnicích jistě potvrdí, že situace je rok od roku horší a doprava je komplikována řadou kolon, nehod i dopravních omezení. Aerotaxi představuje budoucnost dopravy zásluhou své spolehlivosti, bezpečnosti i dochvilnosti!

Related posts

Leave a Comment