Jde jen o úklid, nebo je v tom něco víc?

V kancelářích a jiných komerčních prostorách jsou často najaté na úklid studentky a ženy v důchodovém věku. Ty však takový přivýdělek nemusí vždy činit svědomitě, přesto, že si to kanceláře zaslouží a také – potřebují vypadat reprezentativně! Proto se neváhejte obrátit na někoho, kdo úklidu rozumí, baví ho a vše vykoná pečlivě.

Úklidové služby v Praze

David Plecitý nabízí úklid všech komerčních prostor a kanceláří – se všemi podmínkami, co k řádnému úklidu patří. Úklidové služby zahrnují generální úklid, například nyní před Vánocemi, ale i jiné příležitostné či pravidelné uklízení.

Maximální spokojenost

Protože tato úklidová firma oslavila již jednadvacáté narozeniny, není to žádný laik a úklidu opravdu rozumí. Díky dlouholetým zkušenostem firma David Plecitý odvádí profesionální služby kvalitně a přitom zachovává příznivé ceny pro své klienty. Zkrátka to, co klienti požadují a ocení nejvíce. Kromě toho se také umí přizpůsobit vašim časovým možnostem – je možné ji zavolat na večerní či víkendový úklid.

nase-domy-cz_uklidplecity_cz_01

Co všechno uklízí?

Úklidová firma Plecitý nenabízí pouhé vytření podlah a utření prachu z viditelných míst. Až uvidíte práci, kterou prověření a vyškolení pracovníci odvedou, budete vědět, co znamená nablýskaná podlaha a okna jako zrcadlo.

O podlahu bude postaráno velmi dobře, bude jak vyčištěna, tak navoskována. Umytí oken potom neznamená pouze vyčištění skel. Budete se divit, kde všude se může skrývat špína. Dokonce lze vyčistit i žaluzie.

Kromě toho se nebojte firmu povolat ani v případě, že máte podlahy pokryté koberci. V úklidové firmě Plecitý se setkáte se specialistou, který posoudí, jak váš koberec nejlépe vyčistit. A takové čištění koberců je opravdu hloubkové a svědomité, nejde o „pouhé“ přejetí vysavačem.

nase-domy-cz_uklidplecity_cz_02

Pokud nechcete utratit tisíce za nekvalitní služby, nebojte se do úklidu jít s firmou Plecitý. Je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu vždy s úsměvem na tváři a nejlepším vybavením, díky kterému se všechny prostory, malé i velké budou „na vás smát“ čistotou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

GoldBach.cz

Dveře-Praha.cz

Brilante.cz

Related posts

Leave a Comment