Jak na odstranění graffiti?

Pomalovali vám sprejeři čerstvě natřenou fasádu, poničili dveře garáže nebo se terčem jejich útoku stal váš vůz? Jistě vám toto umělecké dílo v podobě graffiti nepřináší žádnou radost ani užitek a přemýšlíte, jak jej nejlépe odstranit.

Odstranění graffiti přenechte odborníkům

Nepovolené malby rádi sprejeři aplikují jak na soukromé domy, tak na komerční budovy, ale i odstavené vagony či autobusy a další. Mnohdy je odstranění těchto maleb pro jednotlivce velmi nákladné a vlastnoručně nereálné. Je proto lepší se obrátit na odborníky, kteří se na čištění od graffiti specializují.

nase-domy-cz_graffiti_cz_01

                                                                      Vyčištěná fasáda od graffiti firmou AXIOM REAL

Jak odstranit graffiti? Každý materiál se chová jinak a tak neexistuje univerzální návod. Jedním z preventivních řešení je antigraffiti nátěr, který dokáže ochránit váš majetek před nežádoucími výjevy sprejem. Tento nátěr sice nezabrání vandalovi v poničení majetku, ale velmi usnadní následné čištění. K efektivnímu odstranění nechtěných maleb z fasády či jiných ploch je zapotřebí profesionální technika. Důležité je především to, zda jde o omítku, historickou budovu či umělecké dílo nebo o dětské hřiště v parku. Vždy je potřeba najít optimální řešení.

                                                                    Odstranění grafitů z opěrné zdi firmou AXIOM REAL

Vyberete-li si k odstranění graffiti firmu, hledejte takovou, která má řadu dobrých referencí, umí si s každým problémem poradit a především nemá přemrštěné ceny oproti konkurenci. Výhodou je nonstop servis, kdy vám odstraní nevzhledné nápisy a malby za relativně krátkou dobu. Řešení problematiky lze najít pro soukromé osoby, ale i firmy, státní instituce a města. Graffiti problematika trápí téměř všechna města. Osvědčené společnosti vám poradí i s problémem, jak bojovat proti sprejerům a jejich útokům na památky. Odstranění graffiti lze provést rychle a spolehlivě z fasád, dveří, zdí památek, ze soch, ale i z chodníků a dalších ploch.

Zajímá vás více informací o odstraňování graffiti? Navštivte stránky www.graffiti.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

Related posts

Leave a Comment