Jarní tipy pro vaši zdravou domácnost

Víte, čím máte vybavený svůj byt či dům? Zajímá vás, jak minimalizovat existenci škodlivých látek v domácnosti? Zvolte nábytek z přírodních materiálů, který neobsahuje PVC, nebezpečné ftaláty ani jiné zdraví ohrožující hmoty.

Postele vyrobené z masivu zachovávají nezávadnost materiálu i přírodní charakter povrchů. Dřevěný nábytek poskytuje navíc vysokou životnost a odolnost, což platí hlavně pro tvrdé dřeviny jako je dub, buk, jasan a javor.

Postel Gabriela buk

masiv síla 4cm, ohýbané hlavové čelo

 8.990,- 

gabriela

Foto: Postelia

Na trhu se lze setkat s velkým množstvím matrací. Obecně ale platí, že kvalitní zdravé materiály vhodné do matrací jsou studená pěna, líná pěna a latex. Ostatní materiály jsou neprodyšné, vykazují kratší životnost či horší tvarovací účinky.

Matrace Avena Air Hard

děrovaná líná pěna 60kg/m3 a studená HD pěna 60kg/m3 se zvýšenou pružností, extrémně prodyšná, dokonale pružná a odolná pěna s vysokou životností

7.990,-

matrace-visco-avena-air

Foto: Postelia

Rádi byste spojili přírodní materiál a excelentní design?  Poohlédněte se po nábytku z banánových listů a vodního hyacintu. Nábytek z banánového listu je velmi odolný a snadno udržovatelný. Vodní hyacint zase slouží ke zpevnění nábytku a je vplétán mezi banánové listy a samotnou konstrukci nábytku.
Lehátko Cirus – Chaise Lounge

vhodné do zimní zahrady nebo interiéru, rozměry: D 188cm, Š 60cm, V 78cm, barvy: béžová, oranžová, černá

15120,- 

leh†tko

Foto: La Casa Nova

Pro Švédy je už samotné slovo Falsterbo magické. Při jeho vyslovování jakoby odvíjeli hlásku po hlásce a představovali si krásu přírody poloostrova. Zvlášť v létě působí pobřeží Falsterbo téměř idylicky. Na ty nejlepší tradice spojené s poloostrovem navazuje i kolekce nábytku Falsterbo společnosti Skarggarden. Neokázalá elegance, jasné linie a nádech retra potěší jak v interiéru, tak na zahradě.

Pohovka a křeslo Falsterbo

Pohovka: Š: 167 cm H: 90 cm V: 61 cm V sedu: 40 cm 64769,- Křeslo: Š: 105,5 cm H: 90 cm V: 61 cm V sedu: 40 cm 37631,- 

FALSTERBO

Foto: La Casa Nova

Related posts