Jak na stěhování v Praze?

Čeká vás stěhování v Praze? Máte dům, byt či novou kancelář a potřebujete přestěhovat veškerý nábytek i s oblečením, dokumenty a dalšími těžkými břemeny? Společnost PROFIGROUP vám nabízí kompletní stěhování bez rizika a to se 100% pohodlím. Kromě zapůjčení krabic a obalového materiálu vám pomohou s organizací stěhování. Budete tak mít jistotu, že na nic nezapomenete a že všechno proběhne v naprostém pořádku.

Jak se připravit?

Nejdůležitější je začít plánovat stěhování nějakou dobu dopředu. Nejideálnější je začít už měsíc před stěhováním. Budete tak mít dostatek času zamluvit si vyhovující termín a sbalit všechny důležité věci. Nábytek před příjezdem stěhovací firmy by měl být prázdný. Všechny dekorace, knihy, dokumenty nebo šatstvo uložte do krabic či tašek a naskládejte do jedné místnosti. Pokud si totiž vyhradíte jednu speciální místnost na krabice a tašky, budete mít přehled, co je ještě třeba sbalit a nebudete věčně zakopávat o krabice. I lednice, myčka, mikrovlnná trouba a další spotřebiče by měli být prázdné. Velmi dobré je označit krabice barevnými značkami nebo je popsat. Tým stěhováků pak může krabice snadno uložit do stejně označených místností a vám se tak usnadní vybalování. Stejně tak můžete označit i spotřebiče. Tým pracovníků je uloží na správné místo a vy je nebudete muset vláčet po půlce bytu, abyste je dostali tam, kam potřebujete.

stěhování

S PROFIGROUP na nic nezapomenete

Ať už vás čeká stěhování firmy nebo domů v okolí, určitě mějte sbaleno jako na dovolenou. Vybalovat a stěhovat do nových prostorů nebudete určitě hned po příjezdu stěhováků a tak byste měli mít nejdůležitější věci na prvních pár dní v nějakém příručním zavazadle nebo speciální krabici. Nestane se vám, že byste museli narychlo otvírat všechny krabice, abyste našli to, co potřebujete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Related posts

Leave a Comment