Inspekce nemovitostí – Jiří Hlavín, Dis.

Inspektor nemovitosti

Jsem tu pro Vás, abych Vám ponohl s řešením technických problémů s Vaší nemovistostí.

Patřím pod skupinu Nemopas, která sdružuje inpektory nemovitostí z různý oblastí České Republiky. Já osobně působím v okolí Jižních a Středních Čech, hlavně na Českobudějovicku a v okolí Příbrami.

Jsem členem Asociace inspektorů nemovitostí a samozřejmostí je, že se řídím etickým kodexem AIN. To znamená, že jsem nestranný a jednám diskrétně.

Asociace inspektorů nemovitostí

Tato asociace, AIN,  sdružuje odborníky, kteří vykonávají inspekci nemovitosti vykonávají. U všech svých členů  asociace garantuje, že poskytuje služby na odborné i etické úrovni, jaké jsou pro tento obor a jeho metodiku kladeny. Úroveň znalostí inspektorů nemovitostí jsou objektivně posuzovány na půdě AIN podle vlastních interních procedur.

Co ode mne můžete očekávat?

Pomůžu Vám s řešením technických problémů jako je vlhko ve sklpě, mokré stěny v bytě či domě, s plísní na stěnách nebo oknech, mokrými skvrnami pod střechou, pokud cítíte
od stěn průvan a chlad, pokud se Vám nadaří v zimě vytopit místnosti, v případě, že slyšíte hluk z okolních místností nebo slyšíte kroky z chodby. Mezi problémy, které můžeme společně vyřešit je ale také například otázka, zda Vás bude či nebude zastiňovat soused při dostavbě nebo nástavbě svého domu.

Také dokážu zjisti přítomnost zvýšeného množství škodlivin ve vzduchu nebo zda mohou být rozvody pitné vody napadeny například bakterií Legionelou.

Moje služby

Rád Vám nabídnu svoje služby. Telefonickou konzultaci Vám poskytnu ZDARMA a můžeme si domluvit konzultaci přímo v místě nemovistosti, která pomůže najít příčiny problému a probereme a navrhneme způsob odstranění

Mezi moje služby patří odborné posouzení, podrobně zdokumentuji celou závadu či poruchu a určím její příčiny a navrhnu způsob sanace.

Součástí mé práce je vypracování znaleckého posudku, který se uplatní hlavně pokud je potřeba určit příčinu vady pro reklamaci díla, případně pro soudní spor.

Mezi moje priority patří rychlý servis nabízených služeb. Není pro mě problémvyjet na inspekci nemovitosti rovnou v den prvního kontaktu se zákazníkem a velmi rychle se snažím o vypracování zprávy a všech průkazů.

Obrátit se na mne můžete i v případě, že potřebujete vypracovat Průkaz energetické náročnosti budovy, který je v dnešní době vyžadován u každého prodeje ale i pronájmu nemovisti.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Related posts

Leave a Comment