Hledáte ubytování v Praze? Rezidence Topolová je tu pro vás!

Hledáte ubytování v Praze, v místě, které by bylo dostupné jak z hlediska dopravy, tak i ceny. Nabízíme bydlení v multifunkčním bytovém domě, který má všechny výhody, jež oceníte, ať už jste pracujícím, studentem, firmou. Vše je doslova nadosah ruky. Jednoduše se dostanete do centra města, zajdete si do restaurace, dopravíte se do práce, a přesto všechno jste obklopeni zelení.

Najít vhodné ubytování v Praze není zas tak snadné

U nás nezavíráme dveře nikomu. Pokud jste v našem hlavním městě třeba na výletě a hledáte výhodné ubytování v Praze jen na pár dní, i pro vás je náš bytový dům vhodnou volbou. Využít přitom můžete také našich dalších služeb, poskytujeme masáže, máme k dispozici fitness, pokud potřebujete je tu pro vás připravena i recepce, Ubytovat se je možné klidně na celý měsíc, nebo také na jednu noc. Vše lze domluvit individuálně.

rezidence topolova

Typy ubytování jsou rozděleny tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. Naši klienti mají různé požadavky, proto nabízíme ubytování typu hostel, penzion, apartmán nebo garsoniéra. Cena se odvíjí od toho, zda chcete bydlet sami, stačí vám jednoduché vybavení, máte radši nadstandard, potřebujete wi-fi připojení atd. V každém případě je tu možnost doslova pro každého mít kde složit hlavu a cítit se pohodlně. Chcete vzít s sebou i vašeho mazlíčka, nic není nemožné, domluva je vždy individuální.

Rezidence Topolová

Nabízíme i možnost výhodné koupě bytu

Aktuálně však nenabízíme pouze možnost krátkodobého bydlení, byt si u nás můžete přímo koupit, a to do osobního vlastnictví. Nyní jsou k dispozici byty nacházející se v osmém patře. Byty jsou prakticky připraveny k nastěhování, jsou zrekonstruované a ve zrekonstruovaném domě. Podívejte se tedy na naše webové stránky www.rezidencetopolova.cz, a v případě zájmu se s námi spojte. Prodej bytů Praha v rámci Rezidence Topolová je tedy velmi výhodnou možností, jak získat nové bydlení. Prakticky ihned si můžete koupit vlastní byt, který je na ideálním místě se skvělou dostupností na metro, zároveň ale také v prostoru, kde nechybí zeleň. Ta je v dnešním moderním městě tolik ceněná obzvlášť kvůli relaxaci, kterou přináší.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Related posts

Leave a Comment