Krásné bydlení na Žižkově – Rezidence Na Vackově

Zejména spodní Žižkov byl před lety lokalitou, která se netěšila té nejlepší pověsti. Nejvíce asi proto, že historicky zde bydleli velmi chudí lidé. Nicméně tyto doby již skutečně patří do historie Žižkova.

Žižkov je městská čtvrť plná zeleně

Horní Žižkov je nyní klidným místem, kde najdete mnoho zrekonstruovaných bytových domů, ale také nové, moderní rezidence. Nechybí zde ani menší nákupní centra, dopravní dostupnost máte takříkajíc přímo u nosu a především je zde opravdu mnoho zeleně. Nedaleká Višňovka, park Pražačka, Židovské pece, či vrh Vítkov nebo vrh Svatého kříže, to jsou ty největší zelené plochy, které okolo najdete. Vše má svoji příjemnou atmosféru, zrekonstruované stavby, ale ani ty nové nenarušily jeho poklidný ráz.

Rezidence Na Vackově

Pokud tedy hledáte bydlení v Praze, které by splňovalo vaše i například náročnější požadavky na jeho dispozice či rekonstrukci, zároveň však od něj očekáváte klidné bydlení v klidné části města, pak možná právě pro vás jsou určeny byty v ulici Na Vackově. Tento projekt Na Vackově je spojením, moderního bydlení v Praze, v lokalitě, která není zdaleka rušným místem, přesto je však od centra vzdálená jen několik desítek minut.

Moderní bydlení v Praze

Ti, kteří již pochopili, že se horní část Žižkova stává vyhledávanou atraktivní čtvrtí, která zaručuje pohodlné a moderní bydlení, za stále ještě přijatelné ceny, již své byty mají minimálně rezervované. Několik jich však ještě k prodeji zbývá.

Rezidence Na Vackově

Nové byty v Praze jsou navrženy tak, aby splňovaly i velmi náročná kritéria svých budoucích majitelů. Navíc některé z nich jsou již nyní připraveny k okamžitému nastěhování. Jejich financování lze samozřejmě částečně řešit také hypotéčním úvěrem. Jeden z těchto krásných bytů možná čeká právě na vás a není nic snazšího, než se podívat na aktuálně volné byty na webových stránkách byty.navackove.cz a vybraný byt si zarezervovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Related posts

Leave a Comment