Hledáte moderní bydlení v Praze? Nabídka je opravdu pestrá!

Zjišťujete, že vaše současné bydlení v Praze již nevyhovuje vašim požadavkům a potřebám a chtěli byste se přestěhovat do modernějšího bydlení? Nebo bydlíte mimo Prahu a chtěli byste se do Prahy přestěhovat, ale do některého z nově postavených developerských projektů, které splňují nejpřísnější kritéria na komfort a architekturu? V současné době je pro tento krok ideální čas. Po celé Praze vznikají desítky nových, mnohdy unikátních, developerských projektů. Stačí si jen vybrat.

Zaměřte se na stabilní developery

V současnosti se na výstavbu nových projektů na pražském území specializuje hned několik developerských skupin. Některé z nich jsou stabilní a zkušené, jiné teprve začínají. Rozhodně doporučujeme vybírat zkušené a stabilní developery zaměřené na výstavbu a prodej bytů v Praze, kteří v této oblasti působí dlouhodobě a na svém kontě již mají více projektů.

svet-zeny.cz_sekyragroup_cz_01

Takovým developerem je například Sekyra Group

Společnost Sekyra Group je jedním z nejdéle působících a nejstabilnějších developerů, kteří se specializují na výstavbu nových projektů na pražském území. V současnosti má společnost na kontě již více než 7 000 postavených nebo rekonstruovaných bytů. Nové byty v Praze od společnosti Sekyra Group jsou rozmístěny po celé ploše našeho hlavního města. Společnost se vždy snaží vybírat atraktivní lokality, které budou disponovat rychlou dostupností do centra, pohodlnou dopravní dostupností z Prahy ven, kompletní občanskou vybaveností dané lokality a v přímé blízkosti projektu nikdy nechybí ani zelené plochy přírody.

svet-zeny.cz_sekyragroup_cz_02

Jedním z nejvýznamnějších projektů je Rezidence Korunní

Mezi nejvíce žádané a uznávané projekty společnosti Sekyra Group se řadí projekt Rezidence Korunní. Tento projekt nabízí novým rezidentům luxusní byty Praha, nacházející se na Praze 10. Tato lokalita v posledních letech patří mezi nejžádanější. Detailní informace a aktuality z Prahy 10 najdete ZDE. Projekt Rezidence Korunní je komplexem tří vzájemně propojených částí. Konkrétně se jedná o části Boulevard, Villa a Industrial. Každá část projektu má svůj osobitý charakter a architektonické pojetí. I přes různorodost každé stavby ale tvoří komplexní a propojený celek.

Related posts