Šunkovar: Skvělý pomocník nejen pro milovníky šunky

Potrpíte si na vytříbenou chuť skvělé šunky a nedokážete si představit, že by ve vašem jídelníčku chyběla? Tím spíš vás mrzí, když se vám nepodaří sehnat šunku v odpovídající kvalitě. Byť za ni zaplatíte nemalou částku, tak ta zakoupená v obchodě, je s nefalšovanou domácí nesrovnatelná.

Důvod je prostý, domácí šunka obsahuje pečlivě vybrané maso, sůl, trochu vody a cukru a nakládací solící směs. Naopak v ní nenajdete konzervanty, stabilizátory, zvýrazňovače chuti a další složky, které raději ani nezmiňujeme… Tak proč si šunku nepřipravit svépomocí? Pomůže vám nový šunkovar od Tescomy!

Proč vyrábět šunku doma? Kvůli chuti i zdraví!

Shodněme se na tom, že chuť domácí šunky je oproti průmyslově vyráběným produktům na úplně jiné úrovni. Přirozená vůně i struktura a v neposlední řadě zdravější ingredience. Takovou šunku můžete bez obav podávat i menším dětem. S šunkovarem od Tescomy ji připravíte snadno a rychle a zdravěji. Přístroj vám navíc poslouží i při výrobě domácí paštiky, terinu a dalších dobrot.

svet-zeny_cz_tescoma_cz_01

Výroba šunky v několika krocích

Nový šunkovar má do historických hliníkových mašinek na míle daleko. Nemusíte se bát špatné údržby a typické kovové příchutě šunky. Naopak si užijete mimořádně snadný proces přípravy. Stačí, když necháte v lednici odležet nádobu s masovou směsí, poté ji vložíte do hrnce s vodou (zahřátou na cca 80°C) a teplotu udržíte po dobu 2 hodin. A může se servírovat!

Tescoma jako vždy vsadila na inovace a vyrobila šunkovar ze speciálního, tepelně odolného plastu. Designéři opatřili nádobu protiskluzovými nožičkami z žáruvzdorného silikonu, takže můžete šunkovar umístit na dno horkého hrnce. Nechybí redukce pro přípravu polovičního množství šunky a kvalitní přenosný teploměr, který měří teplotu lázně a nikoliv šunky.

Kde výjimečného pomocníka seženete, zakoupíte?

Šunkovar seženete z pohodlí domova v e-shopu Tescomy, kde zároveň najdete veškerý sortiment kuchyňského nádobí, nářadí a pomůcek. Nepřehlédněte designově propracované nože Tescoma, které se vám budou hodit při servírování šunky. S pomocí termosky Tescoma zase uchováte jídlo a nápoje v požadované teplotě.

Related posts